MistaKisas

Xbox 360 ImgBurn erorras.

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, parsisiunciau Need For Speed Shift ir rasydamas su ImgBurn man ant antro sluoksio 50% ismeta erorra (du kartus rasiau Shifta su skirtingais pc,tas pats.). Anksciau buvo tai nutike pora sykiu su Halo 3 ir FEAR 2.Abu zaidimai veike, bet pvz halo 3 pirma misija neveikia.O Shiftas ne nepasileidzia.Tad nezinau jau net ka daryti,gal kam nors tai yra buve?Pasidalinkit ziniom. Aciu.

 

P.S rasau i Acme.

Redagavo ViPeRkillz
tema apie dvd irasima, atidziau rinkis foruma pries kurdamas tema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, parsisiunciau Need For Speed Shift ir rasydamas su ImgBurn man ant antro sluoksio 50% ismeta erorra (du kartus rasiau Shifta su skirtingais pc,tas pats.). Anksciau buvo tai nutike pora sykiu su Halo 3 ir FEAR 2.Abu zaidimai veike, bet pvz halo 3 pirma misija neveikia.O Shiftas ne nepasileidzia.Tad nezinau jau net ka daryti,gal kam nors tai yra buve?Pasidalinkit ziniom. Aciu.

 

P.S rasau i Acme.

Va tavo problema rašyk į verbatim, apie tai jau buvo šnekėta daug kartų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bet juk anksciau tokiu bairiu nebudavo. :/

reiskias papuole is brokuotos partijos.

acme = nieko gero.

ir su tokiais diskais labai greit suesi xbox lazeri. pakeitimas kainuos daugiau nei kad iskart rasyti i gerus diskus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiskias papuole is brokuotos partijos.

acme = nieko gero.

ir su tokiais diskais labai greit suesi xbox lazeri. pakeitimas kainuos daugiau nei kad iskart rasyti i gerus diskus

Ne į temą

Ko jus cia apie ta lazeri nusisnekat, ne tie laikai kad zaist is disko. Isirasiai i HDD ir eina kuo puikiausiai, nei tas lazeris droziasi nei ka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir buve kelis kartus, o po to rasesi visi normaliai. Ne kompaktuose problema, o cd rome. Kazkur buvau skaites. Bet net nzn kame problema konkreciai, kiek paskutiniu metu rasiau kompaktu visi isirase ciki piki. ACME normalus cd, ka cia varot, zinovai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kalba eina jau ne apie temą. Ir išvis nesąmones rašot. Johnis. K. nesuprantama kalba, bei MistaKisas - abu nusišnekat.

1. Tikrai nepirkit ACME kompaktų, nusipirkau du ir sugadinau abu. Geriau bent LiveStar, atsinaujinęs dvd-rom - įsirašo puikiai.

2. Antro sluoksnio nerašo dėl Firmware, kompakto arba DVD-Rom jau blogiau veikia.

3. Net nesprendi problemos ir toliau atsakinėji nė nepabandęs cepa varianto, t.y. pabandyk į Verbatim ar kitokios geresnios firmos kompaktą panaudoti tokiam dalykui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kalba eina jau ne apie temą. Ir išvis nesąmones rašot. Johnis. K. nesuprantama kalba, bei MistaKisas - abu nusišnekat.

1. Tikrai nepirkit ACME kompaktų, nusipirkau du ir sugadinau abu. Geriau bent LiveStar, atsinaujinęs dvd-rom - įsirašo puikiai.

2. Antro sluoksnio nerašo dėl Firmware, kompakto arba DVD-Rom jau blogiau veikia.

3. Net nesprendi problemos ir toliau atsakinėji nė nepabandęs cepa varianto, t.y. pabandyk į Verbatim ar kitokios geresnios firmos kompaktą panaudoti tokiam dalykui.

1.Grybas tas LiveStar,nusipirkau du diskus ir abu sugadinau.

2.Tai bandysiu i Verbatim rasyt, bet nereikia cia tau erzintis del to kad atsakau.

Redagavo MistaKisas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Stai ka meta irasinejant zaidimus, kur cia beda? :D

 

Verify praeina be klaidu, abgx360 praeina taip pat be klaidu ?

Redagavo Jumaxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

1.Grybas tas LiveStar,nusipirkau du diskus ir abu sugadinau.

2.Tai bandysiu i Verbatim rasyt, bet nereikia cia tau erzintis del to kad atsakau.

Tarp nusišnekėjimo ir atsakymo yra didelis skirtumas (parodom kokie kvaili mes esam). Aš ir rašiau "geriau bent", o ne geriausi ar kažką tokio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo tokia piti problema siulau iso failus testuoti per dvd muler nes visi zaidimai kurie perejo testa isirase ir i acme ir i verbatim (man) o kai teste parasys the video file is broken tai bus eror kada rasysi su img burn (taip buvo pas mane)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, parsisiunciau Need For Speed Shift ir rasydamas su ImgBurn man ant antro sluoksio 50% ismeta erorra (du kartus rasiau Shifta su skirtingais pc,tas pats.). Anksciau buvo tai nutike pora sykiu su Halo 3 ir FEAR 2.Abu zaidimai veike, bet pvz halo 3 pirma misija neveikia.O Shiftas ne nepasileidzia.Tad nezinau jau net ka daryti,gal kam nors tai yra buve?Pasidalinkit ziniom. Aciu.

 

P.S rasau i Acme.

Jei klaidoj rašo "Optimum Power Calibration Failed", tai eik į tools>settings>write ir uždėk varnelę ant "Perform OPC before write". Dabar prieš pradedant rašyt gali mesti tą pačią klaidą, bet daryk "Try again" kol susikalibruos gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Haxx0r

**********

 

Grupė: Nariai

Pranešimai: 678

Padėkos: 28

Taškai: 2,568

Pervesti taškų

Miestas: Šiauliai

 

Turi: PS2, PSP, Xbox360

 

 

Įspėjimai: (0%)

-----

 

 

CITATA(MistaKisas @ 2009-09-18, 22:30) *

Taigi, parsisiunciau Need For Speed Shift ir rasydamas su ImgBurn man ant antro sluoksio 50% ismeta erorra (du kartus rasiau Shifta su skirtingais pc,tas pats.). Anksciau buvo tai nutike pora sykiu su Halo 3 ir FEAR 2.Abu zaidimai veike, bet pvz halo 3 pirma misija neveikia.O Shiftas ne nepasileidzia.Tad nezinau jau net ka daryti,gal kam nors tai yra buve?Pasidalinkit ziniom. Aciu.

 

P.S rasau i Acme, as rasau i verbatin irgi taspats kame problema,po50% meta erora

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.