blindside

Naruto Shippuuden Narutimate Accel 3

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Publisher: Namco Bandai Games

Creator: CyberConnect2

Genre: Fighting.

Release Date: Q4 2009 (JP)

 

Looks like the teaser at CyberConnect2 is indeed a Naruto game and it’s for PSP. Naruto Shippuuden: Narutimate Accel 3 will be out this Fall Winter in the country as shown by the picture of Shonen Jump above. The game will features characters from the latest anime and 4-player local multiplayer battle.

Na taip sakant esu didelis Naruto fanas.

Daugiau koncentruojuosi į mangą nei animuotas serijas, nes tikrai Kishimoto(naruto kūrėjas) moka nustebinti žmones įvairiomios intrigomis.

Taip pat mėgau ir Naruto taip vadinamus "Ultimate Ninja" žaidimus. Nors kol išėjo Ultimate Ninja aš jau buvau žaidęs šias serijas japoniška versija.

 

Taigi laukiau, laukiau ir pagaliau sulaukiau naujo "Narutimate Accel" žaidimo!

Tačiau gana daugelio žmonių nusivylimui jis nebuvo nei ant next-gen, nei ant PS2,o ant PSP.

 

Pasakysiu tiesiai, grafika manęs tikrai nedžiugina. Nesu aš grafikos mėgejas, tikrai nesu.. tačiau "Narutimate Accel 2" grafika mane tikrai džiugino ir įvairūs efektai, bet naujajame žaidime kažkaip nesusidaro toks įspūdis.

 

Aišku, mes turime tik kelis screens, nereiktų iš jų spręsti nieko. Tačiau tikėjausi ant PS2.

 

Tad palieku šį žaidimą žmonių teismui. Velesnės naujienos bus išsakytos veliau, po kolkas džiaukimės screenais.

 

NARUTO SHIPPUUDEN NARUTIMATE ACCEL 3 SCREEN PREVIEW:

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau, grafika prasta? Tikrai ne , paziurek normalios psp rezoliucijos screenus , atrodo lbj gera net nepasakytum kad ten psp :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrėsim kaip ten bus su "Ougi" t.y galingomis magijomis. Jų ivairumas mane stulbino, tikiuosi čia nenuvils.

 

Ir man asmeniškai PSP ir fightingas nesiriša.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel psp ir fightingas nesirisa?o.O na bent jau man tai pirmas ispudis labai geras. O del ps2 tai isvis nemanau kad ten bekurs ka nors , tas ps2 visai jau merdeja. R.I.P ps2 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau, kad miršta tas PS2, bet portas iš PSP būtų visai gerai. Be dviejų PSP nepažaisi su draugu to Naruto žinai..

O fighting games dažniausiai visas smagumas yra žaisti dviese ar net daugiau~

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip tai tiesa , fighting games smagu losti su draugais , na jai koks draugas turi psp tai nera didele beda :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Omg naruto game stulbina reiks pabandyt ant draugo konsoles ir jei tau grafika prasta tai cia tokia pati kaip ant ps2 o dar ant psp consoles tai ka zn be to cia anime varikliukas ta prasme draw details .. Suigetsu wth xD hooray! nu ka tik pasvajot x360 shippuuden

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandziau tai visai nieko zaidimas tikrai galima zaisti :thumbsup4:

EPIC FAIL

Redagavo 1p9w9x2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kas nors bandet? :D maciau jau pspisoz yra idetas. Na aisku dar tik jap versija :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur tu ji pabandei? Kad jis dar net nera isejas ;)

 

Tai kad parsisiuntes buvau is kazkokio torrent puslapio zaidimu.... ir bandziau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad parsisiuntes buvau is kazkokio torrent puslapio zaidimu.... ir bandziau

Jis isejo tik sio menesiu 10 diena. Kaska neta tu ten bandei :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.