mikr0bas

Krito ir ICG

Rekomenduojami pranešimai

jau gal savaite kaip paskelbta... asmeniskai tai man jokio skirtumo.. man visada beON/fortakas pwns...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokia sena naujiena, kad net pamirses buvau. Siaip man jokio skirtumo, tik kad 250lt kupona turejau taisymo darbams ir dabar nuplauke tas kuponas. Siaip nieko gero tas ICG. BMS gal siektiek gaila nes kartais geras akcijas padarydavo vienetinem prekem ir siaip turejo daug prekiu salonuose, galima budavo pasiziureti kaip gyvai atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo cia tai geros naujienos, daba jei kzkas nutiktu laptui tai reikes siusti i kauna arba vilniu :D blin absurdas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zinai seip siok toks skirtumas yra visdelto. Bent jau BMS'e buvo pasirinkimas su norm kaina kai palyginus kitur antkainis nuo 50 iki 400 LT. Na aisku BMS'e buvo tik viena uzknisanti problema tai garantinis :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo. ICG nebuvo nei pasirinkimo, nei kainu. Bet sios temos tikslas buvo parodyti, kad bankrutuoja firmos viena po kitos.

BMS seip nuolat pirkdavau, nes budavo glaima pamatyti preke is arti..

Ne į temą

BTW kazkas cia minejo Fortaka. Taigi jis is po bankroto "kilo is pelenu".

www.fortakas.lt

http://blog.fortakas.lt/

http://vz.lt/straipsnis/2009/08/27/Fortaka...ta_lyg_feniksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man liudna ir gaila, kad ICG krito, pirkau savo pc is tos krautuves ir is ten pirkdavau Verbatim DVD+R DL diskus. Be ICG neturiu iskur pirkti verbatim'u :D .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai visiskai negaila nieko gero ten joje nebuvo , +kainos kosmines!! gerai kad is ten nieko nepirkau.

the best gerakaina.lt , fortakas nu dar topo centras !! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau is ten savo PC pries 2 metus. Surinkimas tragiskas. Komplektuojamos detales irgi. Krc Q6600 procesorius ir kazkokia biudzetine, maza motinine :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali is manes paimt 3x10 Verbatim DVD+R DL uz 160lt, prisipirkau dafiga, bet poto supratau, kad man tiek nereikes :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.