MiSiPe

Koks firmware?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, mažu kas žinot kokia gali but FW jeigu flashinta 2009 kovo menesį?

1,5 1,51 jai gerai prisimenu Redagavo Lukrin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane hitachi atrodo cd rom , koks gali buti jeigu flashintas vasara 2009 jis leidzia grajus iskarto nereik pachint ar per active iso.. Ar butu saugu live lost?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane hitachi atrodo cd rom , koks gali buti jeigu flashintas vasara 2009 jis leidzia grajus iskarto nereik pachint ar per active iso.. Ar butu saugu live lost?

Jei hitachi tai greiciausiai bus 1.51, live nesaugu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane buvo lygtais liepa ar spalio pabaigoj tai taip sprendziu kad pas mane irgi ixtreme 1.6 jau tuomet buvo ,bet ji jau irgi pasenus sita versija pvz isirasinejau tuos game viskas gerai ly buvo losiua laimingas :) bet neseniai pradej man x360 jau ju nebeskaityt ir poto issiaiskinau jog reikia patchint man iso. i kita wave tai dbr nezinau koks tada pas mane wave 3ar 4? ir y kokia patchint ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nereiketu naujos temos kurti, gal galit pasakyt is kur galeciau parsisiusti iXtreme 1.6 Non-stealth firmware, kad nereiketu active.iso?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nereiketu naujos temos kurti, gal galit pasakyt is kur galeciau parsisiusti iXtreme 1.6 Non-stealth firmware, kad nereiketu active.iso?

Liteon/Benq/sammy Firmware 1.6 NON STEALTH

 

kokia dar cia tema nori kurt? sunku i goggle ivest tai ko ieskai ir gausi linkus.ta padariau dabar uz tave.kazkur 30 sec uztruko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nereiketu naujos temos kurti, gal galit pasakyt is kur galeciau parsisiusti iXtreme 1.6 Non-stealth firmware, kad nereiketu active.iso?

tu b* nebepisk proto, pirm parasyk koks dvd romas, etc. bb mum dabar aiskiariagiais but ? i nesamoningus pm kad atrasyciau ir nesitikek. "x360 flacone"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu b* nebepisk proto, pirm parasyk koks dvd romas, etc. bb mum dabar aiskiariagiais but ? i nesamoningus pm kad atrasyciau ir nesitikek. "x360 flacone"

Ne į temą

:D ta firmware siustis buna vienam packe siaip visiem dvdromam,tai neturi skirtumo koks pas ji siaip.na ji yra tik 3 romam.tai gal jam ir netiks.bet prase tai numeciau linka. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

:D ta firmware siustis buna vienam packe siaip visiem dvdromam,tai neturi skirtumo koks pas ji siaip.na ji yra tik 3 romam.tai gal jam ir netiks.bet prase tai numeciau linka. :D

Ne į temą

as kai siunciau tai buvo tik liteonui ;]]]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia mano firmware? Flashinau 2010 spalio menesi.

ka mes zinom kur tu flashinai jei norm zmogus flashino tai turejo LT irasyt, jei ne hitachis pas tave.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O jeigu 2010 Lapkricio 1d. Tai galetu buti 1.61 FW? (Atleiskite, esu zalias)
Redagavo benas989

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O jeigu 2010 Lapkricio 1d. Tai galetu buti 1.61 FW? (Atleiskite, esu zalias)
Jei geimams paleisti nenaudoji activate iso,tai firmware turėtų būti LT. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.