SoulReaver

Risen

Rekomenduojami pranešimai

kas zinot ten harbor city reik tas golden bowl 3 surinkt,ir ta viena kur tas olef sako ,kad jis ismete ant 3 mediniu strypu prie svyturio ir zodziu niekaip neisejna rast tos paskutines lekstes,dar kai oficialiai neisejas ,tai nera jokiu forumu su quest helpu, tai gal kas perejot ir zinot kaip ten yra? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Risen ir DA:origins buvo vieni is laukiamiausiu, bet ziuriu atsiliepimai apie Risen nekokie,kas mane nuvyle. As dar palauksiu garsesniu puslapiu apzvalgu.

Tu nekreipk demesio i tas apzvalgas. ka ten visi Graphics whores yra. as pvz pradejau losti. daba nubegau i swampus. tenais praleidau jau 5h :) vis dar 4lvl esu. bet visa sistema grynai kaip G1 arba G2. Pakolkas kablys garantuotas. Dejau ant tos grafikos. ne joje esme :):)

 

Ne į temą

Nu namas :x Puse nakties prasapnavau kaip tas ziurkes spigliuotas musu :)]

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas zinot ten harbor city reik tas golden bowl 3 surinkt,ir ta viena kur tas olef sako ,kad jis ismete ant 3 mediniu strypu prie svyturio ir zodziu niekaip neisejna rast tos paskutines lekstes,dar kai oficialiai neisejas ,tai nera jokiu forumu su quest helpu, tai gal kas perejot ir zinot kaip ten yra? :thumbsup4:

O kaip išvis į tą Harbour City patekti? Prie įėjimo sargybos nužudyti neįmanoma, nes tam pargindiniam net life'o nenuima, o šoninės durys užrakintos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip išvis į tą Harbour City patekti? Prie įėjimo sargybos nužudyti neįmanoma, nes tam pargindiniam net life'o nenuima, o šoninės durys užrakintos...

gali per tuos kitus vartus,kur seni guardai ir juos gali papirkt,taigi tas novice kazkatras fermoi turejo tave nuvest prie to vartu ,kru galima ijejt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali per tuos kitus vartus,kur seni guardai ir juos gali papirkt,taigi tas novice kazkatras fermoi turejo tave nuvest prie to vartu ,kru galima ijejt

Dėkui, bet jau radau pats. Buvau ne į tą miestą nugrybavęs (į tą pačioj apačioj) :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali per tuos kitus vartus,kur seni guardai ir juos gali papirkt,taigi tas novice kazkatras fermoi turejo tave nuvest prie to vartu ,kru galima ijejt

as kai losiau tai ta novice sernai sudraske :thumbsup4: nebepavyko jog nuvestu. bet vistiek ziauriai geima gadina tokia grafika ir valdymas,tokiem kurejam pirstus nukapot :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kai losiau tai ta novice sernai sudraske :thumbsup4: nebepavyko jog nuvestu. bet vistiek ziauriai geima gadina tokia grafika ir valdymas,tokiem kurejam pirstus nukapot :mellow:

Cia ne kurejai kalti, o tie kas portino nuo PC i xbox. wizardBox firma. kurw*s tikri :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kiek jis uzima vietos isarchyvavus? nes lm'e vienas zmogus sake, kad 2.6gb. Negi jis toks trumpas ar tas zaidimo pasaulis nedidelis?

Ne į temą

Man grafika tiek daug nereiskia, pvz kai visi sake kokia lieva prototype grafika,man ji buvo pakankama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kiek jis uzima vietos isarchyvavus? nes lm'e vienas zmogus sake, kad 2.6gb. Negi jis toks trumpas ar tas zaidimo pasaulis nedidelis?

Ne į temą

Man grafika tiek daug nereiskia, pvz kai visi sake kokia lieva prototype grafika,man ji buvo pakankama.

jis uzmia kazkur 6.7gb :thumbsup4: o jis netrumpas. loses g1 arba g2. pasaulis panasaus dydzio, pakolkas is pirmo zvilgsnio. O beto jis sudarytas is chapteriu, manau zinai ka tai reiskia :mellow: vakar pralosiau sumoj kokias 7h ir dar neiko ipatingo nenuveikaiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi xbox geimai LM'e uzima panasiai vienodai,taip turi but,bet realiai sio geimo imidzas sveria tik 2.5 gb,instaliavus i hdd tai matai. nors ir pc versija nera lb sunki,nesiekia 5gb,o kaip siuolaikiniui geimui tai lb mazai.

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jis uzmia kazkur 6.7gb :mellow: o jis netrumpas. loses g1 arba g2. pasaulis panasaus dydzio, pakolkas is pirmo zvilgsnio. O beto jis sudarytas is chapteriu, manau zinai ka tai reiskia :) vakar pralosiau sumoj kokias 7h ir dar neiko ipatingo nenuveikaiu :)

tai man patiks ciuju :thumbsup4: labai norisi tokio stiliaus rpg.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaj pries pora savajciu pamaciau traileri taj tikejaus sio to idomaus.. esu rpg gerbejas .. bet cia.. tragedija :/ net gaila kompakto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaj pries pora savajciu pamaciau traileri taj tikejaus sio to idomaus.. esu rpg gerbejas .. bet cia.. tragedija :/ net gaila kompakto.

ne snargliams suprasti tokio tipo zaidimus :x atsiprasant.

Tu pereik 2-3 chapterius surpasi kas prie ko. daug kam nepatiko G1 ar G2 nes pabande nesuprato pasirode per sunku, ala tragedija ir mete. bet privertus juos pereiti sukandus dantis pora chapteriu, kad perkastu sistema ir pan. Jiems gotikos pirmos tavo vienais is geriausu rpg/adventure ir siaip zaidmu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne snargliams suprasti tokio tipo zaidimus :x atsiprasant.

Tu pereik 2-3 chapterius surpasi kas prie ko. daug kam nepatiko G1 ar G2 nes pabande nesuprato pasirode per sunku, ala tragedija ir mete. bet privertus juos pereiti sukandus dantis pora chapteriu, kad perkastu sistema ir pan. Jiems gotikos pirmos tavo vienais is geriausu rpg/adventure ir siaip zaidmu

tu galvok ka sneki. idomu kas cia snarglys "atsiprashant" nuo ps2 laiku atsizaidziau tokiu zaidimu. bugu kruva. nusoku nuo kalno kaskio taj uzhstrigau uz kaskios paklodes. bandziau atloadint senesni save game taj rasho jog corupted. krc jej tau idomui taj tu ir zaisk, o ne bandyk cia kitiems ikysht. ishsakiau savo nuomone ir buk ramus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra, baigiam ginčytis dėl skonio...

 

Dėl žaidimo, tai man iš pradžių pasirodė įdomus, vėliau - š****, toliau - vėl įdomus, dabar - vėl nuslūgo įdomumas.

 

Dabar esu tam Harbour Town, tai lakstau pirmyn-atgal kalbėdamasis su žmonėmis, norėtųsi kažkaip daugiau veiksmo. Ir nelabai suprantu tiksliai, ką toliau daryti, nes quest'o aprašymuose kartais trūksta informacijos, o žemėlapyje dažnai neparodyta, kur eiti vykdyti tam tikrą quest'ą.

 

Pliusai:

Neblogas storyline'as.

Nepaisant prastos grafikos (kuri man netrukdo), neblogas gameplay'jus.

Panašu, kad žaidimas ilgas, nes laksčiau po ~4 valandas 2 dienas ir dar tik Harbour Town'e.

Įdomi level'inimosi sistema (reikia kalbėtis su tam tikros srities žinovais, kad įgautum skill'ų toje srityje).

 

Minusai:

Sudėtingumas. Kartais priešai nužudo iš vieno smūgio. Sudėtinga, kai sutinki daug preišų vienoje vietoje, bet tai labai susiję ir su valdymu.

Valdymas. Ant PC gal paprasčiau, ant Xbox'o tai dažnai erzina, kai būna daugiau nei 1 priešas, nes fokusuojiesi į vieną, tai nuo kito šalia net neapsisaugo kartais skydu arba trenkia ir nepataiko.

Mažai skill'ų ir daiktų. Tie patys kelių rūšių kardai/skydai/etc., aišku, vėliau daiktų daugėja, bet įvairovės trūksta.

Loading times. Kai miršti vienoje vietoje gal 10 kartų ir miršta greičiau nei loadina, tai gali būti frustrating...

Nepatogūs meniu ir informacijos bei tutorial'o stoka. Bent jau man tai nepatogu kuistis po meniu ieškant informacijos apie quest'us (nes jų aprašymuose dažnai trūksta detalumo, todėl tenka), o radus, vis tiek kartais neaišku, ką daryti. Map'uose dažnai nepažymėta, kur eiti vykdyti quest'o. Frustrating...

Grafika (clipping/bugs ir dažnai just plain ugly). Man, kaip jau sakiau, nelabai trukdo, bet tikrai nedžiugina.

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.