remas2001

prasau pagalbos

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, as nusipirkau xbox ir siandien parsisiunciau nba 2k10 ji atidarius ten yra du failiukai vinas DVD o kitas IMAGE FILE nesuprantu ar tai geri failai ir ar galiu rasyti, nes darant pagal gida, kai patikrinu ta dvd failiuka per notepad tai man rodo jog yra ISO, o kaip gide raso turi buti kazkas kitaip, bandzaiu keisti viska pagal gida, taciau nieko nesigauna, pirma karta irasyneju xbox zaidima. kai irasynejau palaystation cia gavau visas pamokas kaip ka daryti, prasau db padeti su xbox, aciu tiek kas pades

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, as nusipirkau xbox ir siandien parsisiunciau nba 2k10 ji atidarius ten yra du failiukai vinas DVD o kitas IMAGE FILE nesuprantu ar tai geri failai ir ar galiu rasyti, nes darant pagal gida, kai patikrinu ta dvd failiuka per notepad tai man rodo jog yra ISO, o kaip gide raso turi buti kazkas kitaip, bandzaiu keisti viska pagal gida, taciau nieko nesigauna, pirma karta irasyneju xbox zaidima. kai irasynejau palaystation cia gavau visas pamokas kaip ka daryti, prasau db padeti su xbox, aciu tiek kas pades

 

siuskis is

Ne į temą

trl arba LM
ten jau viskas buna gerai. Tik nepamirsk kad taco x360 turi buti nuflesintas 1.6 arba benbt jau 1.51 versija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi buti vienas DVD failiukas (mazo dydzio) ir kitas failas didelio dydzio, tai ta DVD failiuka rasyk per Imgburn.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siuskis is

Ne į temą

trl arba LM
ten jau viskas buna gerai. Tik nepamirsk kad taco x360 turi buti nuflesintas 1.6 arba benbt jau 1.51 versija

 

as is torrent.lt parsisiunciau. beje gal kvailas klausimas, bet kas tas taco? mano xbox atristas yra, nesenai visai aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as is torrent.lt parsisiunciau. beje gal kvailas klausimas, bet kas tas taco? mano xbox atristas yra, nesenai visai aciu

Ne taco, o tavo. Žmogus paprasčiausiai ne tą mygtuką paspaudė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne taco, o tavo. Žmogus paprasčiausiai ne tą mygtuką paspaudė :)

Ne į temą

Ha :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ha :)
tikrink zaidimus per abgx360. kai per ta programa tikrini zaidima tai dvd failiuka ta programa sukuria arba pataiso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.