autogarsas

fifa 09/10 online lagas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, niekas nesusiduret su lagu siuose geimuose? Kadaise kartais turedavau vakarais, o dabar jau gal du menesius online negaliu palosht net diena, nes reaguoja tik po sekundes kai paspaudziu mygtuka. Siaip itariu interneto tiekeja, gal kas esat is VDNET (dtilto) kas naudojat xbox live? neturit problemu su xbl?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad del interneto ir bus nes man Bad Company MP pradeda lagint kai netas dingineja arba buna labai letas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai matai, reikia suzinot kokia problema tame internete man, nes jis labaj grejtas ir nedingineja. Jafna reiskia cia man rodos normalaus atsakymo nerasiu.

 

P.S. Jei pakejsiu inteto tekeja, tai parasysiu ar padejo.

 

P.P.S. O pats xboxas negali gryba pjaut? Nes jis extremaliai ilgaj dirbdavo pas mane. (neisjungdavau menes) nors ne, offline tai ok viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip nemanau kad cia xboxo kalte. Pamegink kitus zaidimus online palost ir paziurek ar ir jie stringa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, niekas nesusiduret su lagu siuose geimuose? Kadaise kartais turedavau vakarais, o dabar jau gal du menesius online negaliu palosht net diena, nes reaguoja tik po sekundes kai paspaudziu mygtuka. Siaip itariu interneto tiekeja, gal kas esat is VDNET (dtilto) kas naudojat xbox live? neturit problemu su xbl?

Aš naudoju VDNET bet problemų nematau tik, va kad tas VDNET susidėjo iš kelių internetų mano pvz buvo aktv dabar VDNET nes gyvenu Alytuje, o tu gal kokiam jei Kaune gyveni tai tavo visai kitokie interneto planai užtai ir nesuprasi. Bet xbox live nekaltas dėl šito gali būti interneto tiekėjas kaltas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar gali būti kaltas ne tavo internetas, o to kito žmogaus kuris žaidžią ant kito laido galo :)

man tai pat buvo ir su PES09, visi žaidėjai iš UK, Spain, Portugal, Greece, Italy - turi tiesiog milžiniškus lagus, patarčiau žaisti su vokiečiais, danais, prancūzais dar lenkai (kaip kada)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FIFA 10 dienos metu ir turi lagint, nesvarbu koks connectionas pas tave, ten EA kalta dėl lagų.. O dėl 09 tai nelagindavo, bet matyt servus paskyrė gal 10metų FIFAI, tai neliko senai bandwidth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema buvo VDNET'o DNS servuose, parasiau jiems laiska kad keli dns servai ju gryba pjauna atsako po keliu sekundziu arba is vis neatsako ir po kokios savajtes sutvarke.

 

Pries:

Nuotrauka

 

Po:

Nuotrauka

Redagavo autogarsas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais nebuvo jau tokios temos ? lagina ne internetas, o pats žaidimas, FIFA 10 dieną nežmoniškai lagina, geras connectionas būna nuo 23-11 maždaug. o dėl 09 tai matyt mažai paliko servų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.