Edd99

naujas dsi?

Rekomenduojami pranešimai

Naują Nintendo DSI su didesnio ekrane bus galima įsigyti Japonijoje iki šių metų pabaigos.

 

Pranešime teigiama- ekranas dabar bus arti Sony PSP, dydžio, beveik dvigubai didesnis negu , kad dabartinis DSI ekrano plotas. Tai ne tik leidžia rodyti daugiau grafikos ir teksto, o gal ir naujas paraiškas, taip pat, pavyzdžiui, skaityti elektronines knygas ir žiūrėti video.

 

Naujo DSI kaina bus 18.900 yet,u ($ 205 USD), kaip ir dabartinis DSI modelis. Pranešime teigiama, kad Nintendo planuoja išleisti naują DSI užsienyje.

 

Pagal IGN.com

 

Ka jus apie tai manote? Nes man asmeniskai tai idomukaip ant dvigubai didesniu ekranu pasileis dabartiniai zaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naują Nintendo DSI su didesnio ekrane bus galima įsigyti Japonijoje iki šių metų pabaigos.

 

Pranešime teigiama- ekranas dabar bus arti Sony PSP, dydžio, beveik dvigubai didesnis negu , kad dabartinis DSI ekrano plotas. Tai ne tik leidžia rodyti daugiau grafikos ir teksto, o gal ir naujas paraiškas, taip pat, pavyzdžiui, skaityti elektronines knygas ir žiūrėti video.

 

Naujo DSI kaina bus 18.900 yet,u ($ 205 USD), kaip ir dabartinis DSI modelis. Pranešime teigiama, kad Nintendo planuoja išleisti naują DSI užsienyje.

 

Pagal IGN.com

 

Ka jus apie tai manote? Nes man asmeniskai tai idomukaip ant dvigubai didesniu ekranu pasileis dabartiniai zaidimai.

Duok nuoroda ish kur ishtraukei, nes kazkaip nesinori tiketi. Bet... jei tiesa, tai butu ciki :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Idomus bus pamatyti gyva ar bent paveiksliukus. Kol kas info labai mazai. Kodel taip elgiasi Nintendo sunku pasakyt (metai tik praejo nuo DSi atsiradimo). Gal del to, kad DSi neatsineshe tiek daug naujoviu ir dabar bus bandoma atsigriebt (o kaina paliks kaip seno modelio DSi, neblogai). Man asmesnishkai butu geriau ne didesnes istrizaines ekranas, o didesnes rezoliucijos ekranas. Bet jei abu - tai dar geriau. Tik tuomet idomu koks dizainas bus. Ar nebus per didelis ir nepatogus kaip...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.