Rolazz

Kane & Lynch 2: Dog Days

Rekomenduojami pranešimai

Bet ar bus galima nusiimt cenzura? Nes ziuret i tuos pixeliu tai pz

Tai man atrodo tikrai galima bus, cia gal ta cenzura tik treileriam uzdeta kad vaikuciai nakti ramiai miegot galetu. Pegi 18+ ivertino, tai tikrai tures but tokia funkcija.

Redagavo xNingenx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o taip! pagaliau :D vakaras garantuotai su pultu rankose :D

 

Pirmieji ispudziai:

 

Zaidimas taskalyne.. 100 priesu ir saudyk visus.. Istorija gal nebloga kiek pradzia pazaidziau. Video intarpai irgi graziai padaryti. begant kamera juda is sonus, tai gan neblogai si detale atrodo :) Bet man kazkaip atrodo, kad si dalis bus ivertinta daugmaz panasiai ar net blogiau, nei pirmoji, nes zaidimas nekabina, kaip pirmoji dalis...

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va perejau ant normal, tj galiu pasakyti, kad nlb suzavejo. Story mode tj gal visai neblogas, bet kalbant apie gameplay tj turiu pasakyti gryna MESMALE ;D Kas labai kliuvo i aki tj kraujas kuris uztyksta ant ekrano tj kazkokie skaidrus, paprasti, neefektingi lasiukai :P Savo nuoziura zaidima ivertinciau 5/10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perejau ir as ant normal. Uztrukau 4h su biskiu. Mane kazkaip uzkabino zaidimas ir patiko :P Tik kas galejo but tai granatos. Nes tuos visus gesintuvus metyt nekaip, kai reikia ju nebuna aplink ir turi saudyt ten apie 20 priesu, o kai vos keli pilna prideta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kad neprikelti senos temos tai cia paklausiu, pirmoji sio zaidimo dalis verta demesio Jusu manymu ar ne? ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kad neprikelti senos temos tai cia paklausiu, pirmoji sio zaidimo dalis verta demesio Jusu manymu ar ne? ^_^
Ne į temą

Taip, tikrai verta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

niekam nebuvo problemu su complex release? bo as neglaiu pradeti losti 2 misijos sako kazka parsisiuti :)
Redagavo kamstis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas tai visai nieko, nors tikejaus siek tiek geresnio. Vienu prisedimu pereit visa galima, story mode tai labai jau trumpas 3 val ant easy.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas tai visai nieko, nors tikejaus siek tiek geresnio. Vienu prisedimu pereit visa galima, story mode tai labai jau trumpas 3 val ant easy.

pabandyk ant EXTREME, va cia tai bus ka veikti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip tai mesmale ir tiek,galvojau idomesnis bus.Ant hard tai net nezinau gal per kokia 5-6val perejau.Beje bent man kazkoks taikymasis lievas pasirode.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip tai mesmale ir tiek,galvojau idomesnis bus.Ant hard tai net nezinau gal per kokia 5-6val perejau.Beje bent man kazkoks taikymasis lievas pasirode.

didziausias man minusas ir yra taikymasis, kartais tiesiog uzknisantis dalykas, kuris priversdavo isjunkti zaidima. gal isleis koki nors TITLE UPDATE kuris sutvarkys sita nesamone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.