FeatFest

FIFA 10

Rekomenduojami pranešimai

Taigi zaidziu manager mode su Celtenham Town (puse zvaigzdutes) ir man niekaip neiseina nusipirkti nauju zaideju. Kad ir kiek bepasiulyciau raso "... doesn't think your club is prestigious enough" arba "... sees as your club as too much of a step down". Gal galit kas padeti ? Ka daryti kad man pavyktu juos sekmingai nusipirkti ? Nemazai varzybu esu laimejes. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip jie nesusidomi tavo komanda lieva is pradziu, tai pasikelk tuos negationor ir kt. tada bandyk siulyt, kad ~85% butu, na, ir nepradek is karto siulyt visokiems C.Ronaldo, Rooniams ir t.t., pradek nuo kokiu ~70 overall zaideju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip jie nesusidomi tavo komanda lieva is pradziu, tai pasikelk tuos negationor ir kt. tada bandyk siulyt, kad ~85% butu, na, ir nepradek is karto siulyt visokiems C.Ronaldo, Rooniams ir t.t., pradek nuo kokiu ~70 overall zaideju :D

Rooney kainuoja ~50mln. svaru Ronaldo neziurejau :D , mano varganas klubas neisgali tokiu zaideju nusipirkti. Mano tas negotiator (kur tariasi su zaidejais) yra 50% uztobulintas, bet negali net 60-68 prisiviliotii savo kluba.

 

PS Powke, jei buciau norejas klubo su daugiau negu puse zvaigzdutes - buciau pasiemes :D .

 

 

 

Na ka, paskaitinejau uzsienio forumuose ir padariau isvada jog tai yra Fifa 10 bugas.

 

PS Gal galetumet isversti kelis komentarus ? :D

 

Yeah i've found out about it as well...that is actually a bug in FIFA 10. Whenever you put players on your shortlist, and you try to buy them, even if you offer your whole balance, they would not join your team and for no reason. Remove them from your shortlist first, play a match then it should be fixed! :D

I had the same problem and couldn't get anyone on my shortlist to sign, but one transfer came through and he wasn't on my shortlist. I tried a bunch of other players - Robben, Berg - that weren't on my short list they went through. Reloaded negoatiated for the guys on the shortlist then removed them from the short list and they all went through

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bugas - zaideju esanciu tavo "shortlist"e neimanoma nupirkt. istrynk juos is "shortlist"o , suzaisk rungtynes ir tada bandyk nededamas ju i "shortlist"a.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bugas - zaideju esanciu tavo "shortlist"e neimanoma nupirkt. istrynk juos is "shortlist"o , suzaisk rungtynes ir tada bandyk nededamas ju i "shortlist"a.

Padariau toki eksperimenta. Pasiemiau Real Madrid kluba ir meginau nusipirkti 74 ovrl. zaideja. Jo idomumas mano klubu buvo virs 50%, pasiuliau ~40mln. svaru ir vistiek kazkuom neitiko mano klubas. Meginau ir is shortlist'o ir iskart per transfer market... Zodziu sunervino juodai tas bugas. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, turiu problema del transveriu. kaip panaikinti zaidejus is negotiation ? nes db kai noriu kazka padaryti, tai raso kad oncoming negotiation is to buisy. ka daryti kad nebutu uzsiiemes jis? aciu kas pades

 

 

ps. net negaliu skauto niekur issiusti

Redagavo remas2001

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ahoj,

 

Klausimas: ką daugiau lietuviai online žaidžia? FIFA10 ar 2010 FIFA SOUTH AFRICA?

 

Galvoju, kurį čia įvaldžius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu vena klausimeli ar kai losi ta fifa 10 valdai venas visus zaidejus ar zaidi uz vena zaideja ? Seip sudominos sis zaidimas tai pumpo ju .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu vena klausimeli ar kai losi ta fifa 10 valdai venas visus zaidejus ar zaidi uz vena zaideja ? Seip sudominos sis zaidimas tai pumpo ju .

Šeip jei loši kokį kick off ar čempionatą tai visą komandą valdai, o jei be a pro (tiksliai neatsimun kaip vadinas) tai tik už vieną, jį tobulini ir pan.

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.