MaRiuS1117

Battlefield 2

Rekomenduojami pranešimai

isiraisau battlefield 2 ir bandziau pazaist online, bet man niekaip neiseina prisiregistruot prie game spy, tipo spaudi creat id, ten kazka tipo bando tada siust, bet neparsiuncia raso error. Gal kas turit minciu kaip prisiregistruot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isiraisau battlefield 2 ir bandziau pazaist online, bet man niekaip neiseina prisiregistruot prie game spy, tipo spaudi creat id, ten kazka tipo bando tada siust, bet neparsiuncia raso error. Gal kas turit minciu kaip prisiregistruot?

tikrai zinau kad ne vienas as bandau bandau zaisti ir zn kad jau yra zaidzianciu is pl tai bukit malonus ir pagelbekit, dekuj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam tau reikia Gamespy prisiregint? Tereikia ieiti i zaidima ir per pati zaidima uzsiregistruoji, tada prisilogini ir losi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam tau reikia Gamespy prisiregint? Tereikia ieiti i zaidima ir per pati zaidima uzsiregistruoji, tada prisilogini ir losi.

nebuvau prirases, bet dabar parasysiu neiseina tiek sukurti naujo acc, tiek prisiloginti su jau sukurtu acc, nzn ten jungiasi ir connection error ismeta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebuvau prirases, bet dabar parasysiu neiseina tiek sukurti naujo acc, tiek prisiloginti su jau sukurtu acc, nzn ten jungiasi ir connection error ismeta

Tai gal bandyk veliau jei neiseina nezinau. O ar tavo beto orginalus BF2? (Nors ir be org turetu eiti)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal bandyk veliau jei neiseina nezinau. O ar tavo beto orginalus BF2? (Nors ir be org turetu eiti)

 

bandziau daug kartu, ne neorginalus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandziau daug kartu, ne neorginalus.

Tai gal tame pas tave problema kazkas neleidzia matyt. Nebent as tau galiu sukurti ir tu paskui pats prisiloginsi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EA uzdare servus :D galeciau duoti savo accaunt bet velnias reikia prisimint ji man :D duok man savo skype susirasysim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tame pas tave problema kazkas neleidzia matyt. Nebent as tau galiu sukurti ir tu paskui pats prisiloginsi :D

supranti as jau esu susikures kelis tuos game spy acc su kitais zaidimais tai eina prisijungt, bet vo su situom nea.

 

EA uzdare servus :D galeciau duoti savo accaunt bet velnias reikia prisimint ji man :D duok man savo skype susirasysim

 

kam buvo pavyke paleisti online battlefielda su dnas patchu ir chipuota konsole papasakokit koki dnas patcha naudojote

Redagavo mxpxun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as siandien losiau, dnas naudojau ish impaler gido.

o kokia pas tave versija PAL ar NTSC

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei dar yra norinciu zaisti battlefield 2 online ir negalite susikurti ar prisijungti su turimu acc, tiesiog paprasykite sio zmogeliuko zixihixxd@live.nl (anglu kalba) man jis padejo susirasti acc, tai db galiu grajinti bf2 on line :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nusipirkau originalu BF2 tai dabar malu, dar + idomiau lost ranked servuose.Apsimokejo.

Ne į temą

P.S Parduodu originalu Battlefield 2 special forces serial number ir booster packs compilation. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nusipirkau originalu BF2 tai dabar malu, dar + idomiau lost ranked servuose.Apsimokejo.

Ne į temą

P.S Parduodu originalu Battlefield 2 special forces serial number ir booster packs compilation. :)
Ne į temą

I ps2 foruma rasai.

Ps2 battlefield 2 versija gerokai skiriasi nuo pc versijos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.