Rekomenduojami pranešimai

Kiek kainuos? 800MSP?

4 FREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

Kas nesupranta anglų(abejoju ar tokiu bus), tai dykai.

Redagavo VeriGud

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei dar kas nerado Rockstar Avatar Award marškinėlius tai jos galima rasti savo fermoje, užeikite į virtuvę ir ten pamatysite tokia kaip kladovkę su kopėčiom, užlipkite į viršų ir atidarykite sunduką :D

 

Ne į temą

taigi, kiek supratau storyline ~65%, kaip ir GTA. kas nori pamatyti žaidimo pabaiga, reikia užbaigti misija Remember My Family, Black Water mieste
Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar perejau iki tos vietos

kai susaudo pagrindini heroju ir tada leidzia zaisti uz sunu

. Bet tai ner jokiu misiju. Ar jau cia skaitosi pabaigtas storyline?

Db perejes 72.6% liko dar 3 strangers ir poto nezinau ka daryti ;/

Redagavo G1edrius
Labai aciu uz spoiler. U ARE DA BEST.l...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar perejau iki tos vietos

kai susaudo pagrindini heroju ir tada leidzia zaisti uz sunu

. Bet tai ner jokiu misiju. Ar jau cia skaitosi pabaigtas storyline?

Db perejes 72.6% liko dar 3 strangers ir poto nezinau ka daryti ;/

Galas yra strangers task'as

su sunumi.

 

Redagavo Flipex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai pradejau zaisti, jau perejau 40 procentu, labai patiko aplinka, krastovaizdis, nenuobodzios uzduotys, na galiu sakyt, kad puikus zaidimas :D

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Red Dead Redemption - Outlaws to the End Co-Op Mission Pack Trailer

 

Neblogas DLC (co-op misijų) trailer. Pristato penkias misijas.

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O sitas misijas tik per multiplayer galima vygdyti ar ir per single player ?

Gaila, bet tik per multiplayer.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip jum tos naujos co-op misijos? As losiau dar tik 2. Tesuro Azul ir The River (lygtais). Tesuro Azul tai man idomus pasirode, bet sunkus kai patrankos pradeda saudyt ir reikia begt is to kaimelio, o ten aplinkui pilna priesu ir dar i kalna paskui lipt kai vel saudo jie is patranku. The River irgi normalus, atsilaikyt reikia ant to plausto, paskui kelis kartus sustot pakrantej ten viska isszudyt. Nors kas nelabai patiko tai zmones... Pradedi lost ir pradeda i saviskius saudyt, negelbeja kai tave pasauna, lenda pries akis, kad tik kitus nusaut ir xp gaut. Matyt cia tik man taip, kad visur papuolu su tokiais. :)

Ne į temą

Kas losiat RDR pridekit jei norit, galetume suzaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip jum tos naujos co-op misijos? As losiau dar tik 2. Tesuro Azul ir The River (lygtais). Tesuro Azul tai man idomus pasirode, bet sunkus kai patrankos pradeda saudyt ir reikia begt is to kaimelio, o ten aplinkui pilna priesu ir dar i kalna paskui lipt kai vel saudo jie is patranku. The River irgi normalus, atsilaikyt reikia ant to plausto, paskui kelis kartus sustot pakrantej ten viska isszudyt. Nors kas nelabai patiko tai zmones... Pradedi lost ir pradeda i saviskius saudyt, negelbeja kai tave pasauna, lenda pries akis, kad tik kitus nusaut ir xp gaut. Matyt cia tik man taip, kad visur papuolu su tokiais. :)

Ne į temą

Kas losiat RDR pridekit jei norit, galetume suzaist.

matai kaip cia yra, nevisi normaliai supranta kas tai yra CO-OP..gaila man tokiu zmoniu..tas pats kaip buvo su L4D, vienas atsiranda ONE MEN ARMY:))))o pasekoje kenti pats, arba visa komanda.

Redagavo laumius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien gavau laišką:

 

Dear bullka LT:

 

You recently entered the Red Dead Redemption Giveaway by downloading the Red Dead Redemption movie trailer from the Xbox LIVE Marketplace.

 

GMR Marketing GmbH is the official promotion administrator for Microsoft (Xbox LIVE) and is responsible for selecting and notifying all winners. We are writing to inform you that you were among the first 85,000 Xbox LIVE Gold or Silver members to qualify as a winner.

 

Specifically, you have won one (1) Theme Token to download an exclusive Rockstar Theme!

 

You can redeem your Theme Token from the Xbox 360 Console Dashboard or on Xbox.com using the following pre-paid Microsoft Theme Code:

 

Theme Token: KODAS-KODAS-KODAS-KODAS-KODAS

 

On behalf of Microsoft and Rockstar, congratulations and enjoy your prize.

Viskas puikiai suveikė su lietuviškais IP adresais ir pan. (buvo anksčiau diskusija, kad MS ne iš UK IP adresams neleis dalyvauti tokio tipo akcijose).

Kodą suvedžiau.

Temą gavau.

Tema - nieko gero.. raudoni laukinių vakarų paveiksliukai ir tiek. Ne Premium.

 

Jei tik būtų galima.. mielai kam nors padovanočiau. Nes man gražesnis mano background'as (buvau kažkur įmetęs paveiksliuką su nuogom šiknom).

 

Sėkmės!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na prisiruošiau ir aš išbandyti.

Pereita 8-9% ir spėju tuom ir pabaigsiu.

Kažko visai nekabina šitas žaidimas.

 

Aplinka graži, veikėjai gražūs ir pan. Bet tai pradžia - monotonija. Priminė FarCry2 atmosferą - važinėji nuo vieno taško prie kito ir viskas.

 

Nujaučiu, kad toliau prasidės gal kas ir įdomiau. Bet tiek to... ir taip yra ką žaisti :D

 

Vienu žodžiu: 3,5/5. O gamespot'as ryškiai kažkokią simpatiją turi rockstar'ui :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.