fain0r

*PSP* Klausimas del Memory Stick (Ar verta?)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi. Turiu PSP jau gal ~4mėn. PSP Mano yra Slim Lite, Piano black, versija 4.05. Draugas žada greit nulaužti mano PSP su chichken ar kaip ten, žodžiu aš nenusimanau. Taigi iškart prie klausimo: Neturiu memory stick, bet žadu rytoj pirkti. Topo centre radau tokį memory stick, manot ar jis veiktu? : "Sandisk Memory Stick Pro Duo 2GB". Kaip manot, ar pasileis, ar išeis žaisti žaidimus, ar ta prasme skaitys memory stick ir t.t? Laukiu atsakymu. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Turiu PSP jau gal ~4mėn. PSP Mano yra Slim Lite, Piano black, versija 4.05. Draugas žada greit nulaužti mano PSP su chichken ar kaip ten, žodžiu aš nenusimanau. Taigi iškart prie klausimo: Neturiu memory stick, bet žadu rytoj pirkti. Topo centre radau tokį memory stick, manot ar jis veiktu? : "Sandisk Memory Stick Pro Duo 2GB". Kaip manot, ar pasileis, ar išeis žaisti žaidimus, ar ta prasme skaitys memory stick ir t.t? Laukiu atsakymu. :thumbsup4:

ka tu veiksi su 2GB imk maziausiai 4GB,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ateity imsiu, o gal zinai ar veiks ar ne?

Veiks, visi beveik sony gaminiai naudoja memory stick produo taip kad imti gali 8GB kaip aš padariau :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui choke. O kaip kiti manot veiks, kas manot kad neveiks parasykit kodel? :) O seip tai manyciau 8gb kainuoja virs 100lt.. Taip, kad manau labiausiai "apsimoka" pirkti 2-4GB :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui choke. O kaip kiti manot veiks, kas manot kad neveiks parasykit kodel? :) O seip tai manyciau 8gb kainuoja virs 100lt.. Taip, kad manau labiausiai "apsimoka" pirkti 2-4GB :)

Tai tau net nereikia galvot ar veiks ar neveiks, veikia jos visos ir kiniškos, juk čia tik atminties laikmena, aišku jei tu kiši SD kortą į PSP tai neveiks :), nu bet čia neesmė. O apsimokėtų 4GB nes su 2GB abejoju ar apseisi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano psp fate dabar ideta 4 gb, bet jei pirkciau dabar atminties korta tai tik 8 gb nemaziau, nes žaidimu isikeli geresni uzima apie 1 gb, o dar ir filmu užsimanai, sukonvertintu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Aišku jei tu kiši SD kortą į PSP tai neveiks , nu bet čia neesmė" ch0k3, SD tai ka reiskia, as zalias vps :DDD SD tai SanDisk?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir koks durnas as atrodyciau, tai veiks mano rytoj busimas nusipirktas memory card SanDisk Memory Card Pro Duo 2GB? :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Veiks 100%. Imk maziausiai 4GB,nes rimtai,geri zaidimai iseina,ir daug uzima. As turiu 1 4gb 1 8gb 3 2gb,ir man dar truksta vietos :)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet nesamone, prie PSP Komplekto memory kardo nebuvo, turiu pats pirkt, pas kitus draugus ne visus bet buvo iskarto jau.. Ir as noriu 2gb, nes 4gb 100lt..89.. ;\

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir patarciau 4 gb imt na bet 2 gb pradziai gal usteks seip as 2gb pirkau senukuose 35 lt yra magic gate‘as.

Redagavo butas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuna prie psp memory sticko nes psp gamai sukurti isikeldineti ne i sticka o paleisti per umd , stickas tik "fotkem . savam ir seip laikmena" beto butinai pirk maziausiai 4g nes 2 tikrai neuzteks as pats kai pirkau 4 maniau uzteks per akis , o dabar mastau is kur gauti 8 gb nes norisi ir zaidimu ivairesniu tureti ir ka su draugais sumesti kai nera ka veikti ,pavyzdziui koki tekkena ,kuris uzima vos ne visa 2g korteles atmint. Beje dabar visi geri zaidimai kurie bus isleisti turetu uzimti daug vietos nes palaikys ten tuos Ad hoc ir panasiai na , bet cia jau pats galvok kaip matai visi siuliom imti 4g :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuna prie psp memory sticko nes psp gamai sukurti isikeldineti ne i sticka o paleisti per umd , stickas tik "fotkem . savam ir seip laikmena" beto butinai pirk maziausiai 4g nes 2 tikrai neuzteks as pats kai pirkau 4 maniau uzteks per akis , o dabar mastau is kur gauti 8 gb nes norisi ir zaidimu ivairesniu tureti ir ka su draugais sumesti kai nera ka veikti ,pavyzdziui koki tekkena ,kuris uzima vos ne visa 2g korteles atmint. Beje dabar visi geri zaidimai kurie bus isleisti turetu uzimti daug vietos nes palaikys ten tuos Ad hoc ir panasiai na , bet cia jau pats galvok kaip matai visi siuliom imti 4g :)

 

Karocia, prisisvaigai. Jei nori normaliai losti zaidimus, tai tau butinas memory stick, nes kitaip tu negalesi save'u issisaugot. O del memory sticko ieinancio i komplektacija, tai galiu pasakyti tik tiek, kad europa yra atsilikusi. Cia turbut vienintelis musu regionas, kuriame neina ms i komplektacija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.