ch0k3

Perku/Renkuosi Televizorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, ieškau TV prie ps4. Ieškau nedidelio, kad patogu būtų jį transportuoti (į darbą ir iš darbo :D ) kolkas išsirinkau šitą modelį: Philips LED slim TV 22" 22PFT4000. Kas liečia TV tai esu tikrai "žalias" jei kas suprantate gal patarsit? ar geriau jau žiūrėti į kokius monitorius?:) Tv ieškau dar ir dėl to, kad namie kitam kambary jis atliktų TV funkciją:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusižiūrėjąs esu kurį laiką šį Sony TV  http://www.1a.lt/tv_audio_video_zaidimu_kompiuteriai/televizoriai_ir_priedai/led_tv/sony_kdl43w808cbaep  man lyg tokį kažkuris forumietis yra įsigijąs tik nepamenu dabar tiksliai kuris. Padorus jis? Ar gal būtų galima dar kažką išspausti už panašią kainą iš kito gamintojo, tarkim  Samsung? Dabar sėdžiu su LG 720p 32", tarnauja jei neklystu sėkmnigai jau 8 metus, bet jau laikas atsinaujinti... :)

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusižiūrėjąs esu kurį laiką šį Sony TV  http://www.1a.lt/tv_audio_video_zaidimu_kompiuteriai/televizoriai_ir_priedai/led_tv/sony_kdl43w808cbaep  man lyg tokį kažkuris forumietis yra įsigijąs tik nepamenu dabar tiksliai kuris. Padorus jis? Ar gal būtų galima dar kažką išspausti už panašią kainą iš kito gamintojo, tarkim  Samsung? Dabar sėdžiu su LG 720p 32", tarnauja jei neklystu sėkmnigai jau 8 metus, bet jau laikas atsinaujinti... :)

Na manau tau reiktu ieškoti TV labiausiai tinkančio PS4 konsolei ir ieškoti TV kuris turi geriausius parametrus HDR rėžime, kiek matau šis TV HDR nepalaiko. Manau reiktų žiūrėti tada kokį: Sony X800D arba Samsung KU6300.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis samsung ku6470 palaiko HDR kartu su Game mode

Plius nėra brangus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Geras video iš rimtos chebros. Apibendrinant tai kolkas nėra geriausio 4k TV ir dar daug metų jo nebus, praktiškai kiekvienas gamintojas turi savų pliusų ir pirvalumų ir renkantis tiesiog reikia žiūrėti, kurie kriterijai tau svarbiausi. 1080p TV jau, kaip ir išspausti maksimaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip žiūrint ką tu nori daryti su tuo 4k TV, aš pirkau dėl netflix ir Amazon video Prime, ir filmų 4k, konsolių neturiu tai man ir nelabai dabar aktualu žaisti ant jo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš jį daugiausiai naudoju geiminimui, aišku žiūrau ir filmus, serialus. :) Aš kažkaip visai net nekreipiau dėmesio į tuos 4k, nes nelabai matau kur išnaudosiu dabar, žvelgiant į ateitį tai tiesa, gal ir vertėtų dairytis į tokį, tuo labiau pažiūrėjau kad nelabai kainos skiriasi, to mano Sony ir jūsų 4k Samsung o Sony kaina jau man kiek didoka. :)

 

To samsung hz nėra per maži, geiminti?  :) Ne kažin ką aš juose nusimanau.

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš jį daugiausiai naudoju geiminimui, aišku žiūrau ir filmus, serialus. :) Aš kažkaip visai net nekreipiau dėmesio į tuos 4k, nes nelabai matau kur išnaudosiu dabar, žvelgiant į ateitį tai tiesa, gal ir vertėtų dairytis į tokį, tuo labiau pažiūrėjau kad nelabai kainos skiriasi, to mano Sony ir jūsų 4k Samsung o Sony kaina jau man kiek didoka. :)

 

To samsung hz nėra per maži, geiminti?  :) Ne kažin ką aš juose nusimanau.

Tie 1000hz ir panašiai tik reklamai, reikia žiūrėti input lag. Ir ar tau reikia 4k gali nuspręsti pagal atstumą iš kurio žiūrėsi. http://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship. Pats turiu kaip ir Narkata samsung ku 6400, 40 colių modelį, tai reliai skirtumą matau iki beveik 2 metrų, toliau skirtumo nuo full hd nelabai yra.

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane atstumas 2m. Tas Samsung 6400 pigiau kainuoja, nei kur aš ta Sony buvau nusižiūrėjas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbant apie imput lag'ą Panasonic dx750 turi 14ms, kas yra vienas iš geriausių rodiklių, palei vertintojus, skirtumas tampa akivaizdus, kai imput lag'as yra virš 18ms

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ButasJ taip mūsų modelis labai gerai eina būtent žaidimams ir būtent ant HDR negu kokius filmus žiūrėti, aišku filmai gražiai atrodo ant 4k ir su HDR, bet tikrai yra geresniu TV bet kaip už tokia kaina kai aš pirkau už 599£ tai mane tenkina 
Plius ir imput lag turi dar maža apie ~21,2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata bet tai nėra tikras hdr10 ,iš samsung palaiko tik nuo KS serijos, KU serijoje tas hdr toks labiau reklaminis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

užtai vadinasi pas mumis HDR+ (nepilnas) o ne HDR tik  :)
o KS serija eina nuo 7 / 8 / 9 klasės TV  


čia kaip buvo su TV HD ready , daug kas galvojo kad tai HD full bet deja tai buvo 720p
Tai čia pas mumis irgi toks nepilnas HDR 
Aišku jei namuose turėtum 2 TV kuris turi HDR+ o kitas HDR tai labiau matytum skirtumą kaip ir parduotuvėj, bet kai perki Pigu tai aišku kad negausi to ką gauna 7/8/9 klasės TV

Bet man gerai ir nesigailiu kad ėmiau 6 klasės, nors ne gaila buvo pinigu leisti, nors turiu ir 8 klasės TV samsung 40C8000 LED 3D (2010 metu) kaina buvo tuo laiku ~1600£, tai dabar per ji 3D daugiau žiūriu filmus

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, galvoju apie nauja tv ir šis samsungas pasirodė neblogas. Ka manot? už prieš?

Kam ar kokiai konsolei bus naudojamas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.