ipodas1

Dėl usb device(flash 0, 1, 2, 3)

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, nusiflash'inau savo psp 3004 ir bandžiau užsidėti xmb temą, kaip pamačiau playmanijos forumų gide, bet man neina įeiti į flash 0 kategorija (kai pc bandau i drive G: įeiti man rašo "Please inster a disc into drive G:". Kame razinos, kaip šį reikalą ištaisyti? Ačiū iš anksto. ;)

P.S. Ir į kitus flash(1,2,3) neina įeiti.

P.P.S. Ir per GEN recovery menu kai apspaudžiu ant recovery menu mano psp išsijungia, kiek žinau ten viskas sumaišyta.

Redagavo ipodas1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepasidarysi cia pagal tuos gidus playmanijos. Tau reikia xmb plugino.. yra ten tam 5.03hen ar kaip ten jis tiesiog pasiguuglink tikrai rasi ir isirasysi plugina ir tas temas tiesiog mesi i themes folderi ir jos veiks.

Redagavo pliauska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepasidarysi cia pagal tuos gidus playmanijos. Tau reikia xmb plugino.. yra ten tam 5.03hen ar kaip ten jis tiesiog pasiguuglink tikrai rasi ir isirasysi plugina ir tas temas tiesiog mesi i themes folderi ir jos veiks.

Dėl to tavo plugin'o sakai veiks ane? Kažkodėl su pluginu ir taspats ir kai aš jį įsirašau man vistiek themes arba wawe'sus reikia įimesti į vsh resources folderį. O kai į themes įsimetu man neveikia. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lyg ir neturetum uzbrickint psp nes i flash0 nekeli nieko.. Todel ir sukure tuos pluginus kad lengviau isikelt butu temas ir brick nebutu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet pliauska tu neatsakei ką daryti, kad įeičiau į flash0, nes aš gaunu tokia lentelę "Please instert a disc into drive G:", tai kas atsakys į šitą klausimą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As naudoju xmb seplungina ant psp 3004 :) viskas nrm viskas pasikeicia iskyrus ta banga :)

nieko nekeisk flash0-1-2 ir tt nes 100% uzbrikinsi psp

jei nori rast tai pagooglink- psp 3000 xmb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As naudoju xmb seplungina ant psp 3004 :) viskas nrm viskas pasikeicia iskyrus ta banga :)

nieko nekeisk flash0-1-2 ir tt nes 100% uzbrikinsi psp

jei nori rast tai pagooglink- psp 3000 xmb

Ne xmb klausiu žmogau tu nefloodink, su flash0 aš elgtis moku, tai ir klasuiu kodėl aš negaliu įeiti į flash0, o čia dar apie kažkokius pluginus šneka, išvis klausimas buvo apie flash0, o ne apie xmb plugin'ą aš tik pasakiau, kad man reikia įeiti į flash0, nes aš noriu įsirašyti xmb theme'ą, o čia pliauska apie xmb pradėjo šneket. :)

 

DAbar netgi negaliu nuflash'inti iki 5,03gen-a, nes kai bandau reboot'int į custom firmware mano psp pastringa ir vel atsiriša į orginal firmware ką daryt?

 

Ne xmb klausiu žmogau tu nefloodink, su flash0 aš elgtis moku, tai ir klasuiu kodėl aš negaliu įeiti į flash0, o čia dar apie kažkokius pluginus šneka, išvis klausimas buvo apie flash0, o ne apie xmb plugin'ą aš tik pasakiau, kad man reikia įeiti į flash0, nes aš noriu įsirašyti xmb theme'ą, o čia pliauska apie xmb pradėjo šneket. :)

 

DAbar netgi negaliu nuflash'inti iki 5,03gen-a, nes kai bandau reboot'int į custom firmware mano psp pastringa ir vel atsiriša į orginal firmware ką daryt?

Netgi į gen-b negaliu nuflash'int

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.