Toronto

Windows7

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki noreciau jusu paprasyti pagalbos. Mano pc kazko persikrauna kame gali buti bedo, buvo cia kelis kartu dingusi elektra kokius 3 bet nezinau kazkaip abejoju kad del to. Va kad butu elektra dingusi koki 10-15kartu supraciau. Tesiog sedziu prie pc ar kaip geimunu ir persikrauna gal kas susiduret su ta problema? poto butu kitas klausimas gal cia del windowsu kokia butu gera problema patikrinti mano kompo dalis ar jos visos gali paleisti windows7. As paziurejau per Event Viewer tai man meta isvien tokius errorus Event ID:52236 ir sitas Event ID:43029 as jieskojau apie situs eventus kazkokios inforamcijos ir nieko neradau ir dar gal cia kas nors su maitblokiu jis yra 500w tai va kas gali man pagelbeti bet su kuria nors is situ problemu buciau labai dekingas aciu visiems. Linksmu Svenciu....! Ir dar gal kam prireiks kompo reikalavimai :

 

Sapphire ATI RADEON HD 4870 1024MB (1GB) GDDR5 Dual Dual-Link DVI HD Audio Shader Model 4.1 800 stream processor PCI-Express 2.0 Graphics Card

 

Mothercard:

Asus M4A78T-E Socket AM3 AMD 790GX Chipset + ATI SB750 ATI Radeon HD 3300 Graphics (HDMI) Dual Channel DDR3 1600/1333/1066Mhz 2x PCI-Express x16 2.0 5x SATA 3Gb/s 8-Ch HD Audio GigaLAN 12x USB2.0 Support (Phenom 140W CPU) ATX

 

CPU:

AMD Phenom II X3 720 Black Edition (95W) Triple-Core Socket AM3, 2.8GHz, 7.5MB Cache (512KBx3 L2 + 6MB L3 Cache), 2000MHz HT, 45nm (HDZ720WFGIBOX)

 

Memory (RAM)

Kingston HyperX 4GB (2 x 2GB) 240-Pin DDR3 SDRAM 12800MHz DDR3 Non-ECC CL9 (9-9-9-27) DIMM (Kit of 2) (KHX12800D3K2/4G)

Redagavo Toronto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jau tau rasiau, kitoje temoje kur sukurei ta pacia, greiciausiai beda su procu, o tavo kompas daugiau negu geras 7 windousam, pas mane zymiai, zymiai prastesnis kompas ir pas mane Windows7 tiesiog skraido, del idomumo mano kompo konfiguracija:

CPU: AMD Athlon 64 3000+

GPU: NVidia GeForce 7600GT 256MB

RAM: 2GB

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jau tau rasiau, kitoje temoje kur sukurei ta pacia, greiciausiai beda su procu, o tavo kompas daugiau negu geras 7 windousam, pas mane zymiai, zymiai prastesnis kompas ir pas mane Windows7 tiesiog skraido, del idomumo mano kompo konfiguracija:

CPU: AMD Athlon 64 3000+

GPU: NVidia GeForce 7600GT 256MB

RAM: 2GB

nu jo matosi bet kaip ir rasiau as kitoj temoj tai nezinau kuria man cia dali ir nesti i garantini?

 

suprantat man tas pc persikrauna labai retai ir kaip persikrauna dabar nezinau ka ten raso bet ten raso kazka su ram error kazka panasau kaip mnaot cia ir yra ta problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo matosi bet kaip ir rasiau as kitoj temoj tai nezinau kuria man cia dali ir nesti i garantini?

 

suprantat man tas pc persikrauna labai retai ir kaip persikrauna dabar nezinau ka ten raso bet ten raso kazka su ram error kazka panasau kaip mnaot cia ir yra ta problema?

Galimas variantas kad pc tiesiog prikaupe dulkiu ir kaista, arba del kaskokio tai gedimo kaista :thumbup: parsisiusk Everest programa ir paziurek temperaturas procesoriaus motinines vaizdo plokstes HDD ir tt :) jai temperaturos normoj tada tikrai kaskas su PC :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei butu del temperaturu, tai jam daznai persikrautu. Galvok LOGISKAI!!! :thumbup: Beje, ar esi turejes XP? Jei turejai, ar buvo tokiu bedu?

Redagavo usblaidas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau pasakyk ar ismeta melyna ekrana pries persikraudamas ;)

ne nieko neismeta tesiog ziuriu filma ar ka pajima ir persikrauna ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikeliu tema nes man tas pats pradejo restartuotis pc pries tai su Windows Xp, bet keliom dienom buvo nustoje, o kai isirasiau Windows 7 vel tas pats prasidejo. Ir kaip ten kazkas minejo ar meta melyna ekrana tai man pries restarta pasirodo melynas ekranas ir restartuojasi. Prasau padekit.

Redagavo Haliucinogenas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

windows 7 oem'as ar rc ? jei rc tai nesistebiu, buna kad dar apie puse 1 dienos persikrauna (cia rc kazkokia nesamone padaryta).

Dek ultimate x64 OEM'a berods december buvo naujausias kai siunciau paziurek gal naujesnis bus, turetu isisprest...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei meta melyna ekrana didele galimybe kad operativioji pakimba, ram, bet tam ir yra tas ekranas, reik paskaityti, ten turi error code ar kazkas pan parasyta, nors dulkes tikrai nepakenktu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia Bsod (blue screen of death). Pats neperseniausiai turejau su juo reikaliuka ant XP, del to perejau ant Win7. Reik ziuret i error koda, o tada pagal ji galima sprest iskilusias bedas. Man asmeniskai teko susidurti 0X0000000F4. Perkelinejant failus, extractinant ir pan man pakibdavo ir restartuodavosi. Pakolkas viskas ok persirasius Win (tfiu tfiu per kairy peti) :)

 

Isimink ta koda po ***STOP:

 

(pvz cia 0x0000008E) --> Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip dabar jau yra Microsoft Windows 7 ULTIMATE x64 Integrated February 2010 , situs isirases ir po kolkas dirba normalei, jokiu problemu neturiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia Bsod (blue screen of death). Pats neperseniausiai turejau su juo reikaliuka ant XP, del to perejau ant Win7. Reik ziuret i error koda, o tada pagal ji galima sprest iskilusias bedas. Man asmeniskai teko susidurti 0X0000000F4. Perkelinejant failus, extractinant ir pan man pakibdavo ir restartuodavosi. Pakolkas viskas ok persirasius Win (tfiu tfiu per kairy peti) :)

 

Isimink ta koda po ***STOP:

 

(pvz cia 0x0000008E) --> Nuotrauka

o tu visada tvarkingai isjungi kompa? del tavo error kodo nesidomejau, nu bet jei pakimba keliant failus, o perrasius windows viskas norm, ytariu kad tvo kietam diske bardakas buvo, ne visi sektoriai nuskaitomi, ir kaip tik bandydavo kelt i pazeista sektoriu taip ir error!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.