Snikerzz

Xlink kai online

Rekomenduojami pranešimai

xebra kaip pradet zaist xline?? tipo zaidima kurti internete ant pc?? o jungtis su xboxu, jeigu taip tai per kur??

sueini i viena "room'a" zaidime. tada ijungi xboxa ir eini i system linka. mazdaug viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jegu as padaryciau kambari bet buciau tik vienas, sistem linke rodytu mano game kai ijungciau xboxa?? id dar, kaip padaryt za kambari, kotai nesigauna arba as nezina :D man sitas dalykas naujove tas xlik :D

Redagavo leshykas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jegu as padaryciau kambari bet buciau tik vienas, sistem linke rodytu mano game kai ijungciau xboxa?? id dar, kaip padaryt za kambari, kotai nesigauna arba as nezina :D man sitas dalykas naujove tas xlik :)

o kam kurti atskira "kambari"? pasijungi zaidima per system link naudodamas "xlink kai", tada susirasai su "draugu", jis pasijungia zaidima per "xlink kai" ir zaidziat dviesia. suprantu, kad lietuviu xlink'e butu koks simtas, tada kurtum sau atskira erena, kad nelystu bet kas ir nemaisytu, bet kai zmoniu tikrai nera daug, tai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va inernete ieinu i arena, isijungiu savo boxa ieinu i sistem link bet kotai nematau as to geimo, kame reples?? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sw leshykas, susikonfiguravai xbox su pc?

 

Nueinat i system link, spaudi create game ir losiat :D

 

Davai ateikit palost, jau ilgai laukiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pas mane viskas veikia, ir internetas ant boxo yra ir i live galiu uzeit, bet su ta programa tai neikertu kaip cia padryt reikia. jug nerikia but prisijungusem but i live kad zaist galetum per xlink??

 

na va prasikasiau visa diena, ir jokiu rezultatu,nieko nesigavo,viska isbandziau, tik va su tais statiniais IP ir su routerio forwardinimu nesuprantu, gal kas normliai ismanantis paaiskins????? ai ir dar xlinke neranda mano boxo gal kas zinot del ko?? HELP PLZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas gali padet susikonfiguruot, MODEMAS: PIRELLI DRG a125g, turiu laptop, kuris prijungtas prie X'o internet kabeliu, livas veiktu, o servu nesuranda per system link, viska dariau kaip parasyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reik pagalbos. Bandem su mikiu susijungt mw2 per xlink, jau ten randa serva, jungiasi ir errora ismeta? kaip galima sitai pataisyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reik pagalbos. Bandem su mikiu susijungt mw2 per xlink, jau ten randa serva, jungiasi ir errora ismeta? kaip galima sitai pataisyti?

Jei neklystu, tavo ping'as per didelis, o jei klystu, kolegos, pataisykit mane :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

interneto uztenka ir paprasto, tiesiog issijunkit visas nereikalingas programas.pvz torrent'ai daug pingo uzmeta. aplamai su lietuviais turetumete zaisti su max 30ms ping'u. as su lenkais pasijungiu ir rusais kartais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kas norėtu pažaisti rytoj, galime susitarti. Rašykit PM, kuo daugiau tuo geriau.

Aš galiu pakurti serverį, beveik visus prijungia. :grt:

 

Žaistumėm MW2 laukdami Black:Ops... :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

interneto uztenka ir paprasto, tiesiog issijunkit visas nereikalingas programas.pvz torrent'ai daug pingo uzmeta. aplamai su lietuviais turetumete zaisti su max 30ms ping'u. as su lenkais pasijungiu ir rusais kartais.

tai kad torrentu nepasijunge, skype irgi isjungem ir bandem susijungt. man serva pakurt iseina bet kai reik mikiui prisijungt errora ismeta.

netas pas mane optimalus plius 8Mb/s

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklaust, mano xboxas nefleshintas, originalai, nieko nelegalaus nedaryta, jei pasidaryciau as ta xlink, neguciau bano, ar kazko panasaus? ar tai legalu?

Visada esu prisijunges prie xbox live...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.