auron

Avatarai/Parašai

Rekomenduojami pranešimai

as noreciau kokio cool avataro su mano nick'u ir signo su ps2 slim ir kokiu kashiu, skeitu arba bmx'u (shliuzas gali ir pats sugalvot ka nors). tashku duosiu 100 uzh komplekta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

 

gal ir ne taip gerai kaip shliuzas, bet praktika man i nauda :)

 

avataras

 

Nuotrauka

 

ps.man jau pradeda patikt

Redagavo mindux

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau profesionalesnio darbo biski :)) maciau kad lb grazius padaro Shliuzas tai ir prasau gal labiau patiks jei tinges ar pan tai tiek to :)

ChallengeR , tu jau pasirinkai sig'a ir avatara , beto gerbk kito zmogaus darba netgi jei jis tau nepatinka ...

 

as noreciau kokio cool avataro su mano nick'u ir signo su ps2 slim ir kokiu kashiu, skeitu arba bmx'u (shliuzas gali ir pats sugalvot ka nors). tashku duosiu 100 uzh komplekta.

Matau sig'ai ir avatarai konsoliu tema labai populiarus ... Man reikia kazko konkreciau , koks avataras ? Del sig'o , tai ps2 konsole su krepsinio ar bmx elementais nelabai ziuresis , reikia vienos temos , geriau atrodys ir si'gas nebus perkrautas. Jei kas kitas nepadarys , tai pabandysiu sukurti ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau sig'ai ir avatarai konsoliu tema labai populiarus ... Man reikia kazko konkreciau , koks avataras ? Del sig'o , tai ps2 konsole su krepsinio ar bmx elementais nelabai ziuresis , reikia vienos temos , geriau atrodys ir si'gas nebus perkrautas. Jei kas kitas nepadarys , tai pabandysiu sukurti ...

taigi as padariau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi as padariau :)

nu jo..taip jau tu ten ir padarei.. :) :)

cia tavo pirmi darbai su grafika..?

ps.:pabandyk uzmest koki perejima spalvos,visi netikslumai ne taip matysis :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip pirmi :) bet gi as neliepiu ju detis zinau kad jie baisus nu bet va grizau is shules pasimokisiu gal uz kokiu 2 sav bus normaliau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tep tep... mindux, ta dar reiktu padirbet su photo shop (as ishvis photo shop'u nemok naudotis).

 

Shliuzas, as noreciau kad su ps2 signe zaistu BugsBunny's (triusis ish looney toones) ir Daffy Duck'as (antinas ish looney toones). o avatare pasinaudok savo kuryba :) .

 

Uzmokesiu visus savo taskus.

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tep tep... mindux, ta dar reiktu padirbet su photo shop (as ishvis photo shop'u nemok naudotis).

 

Shliuzas, as noreciau kad su ps2 signe zaistu BugsBunny's (triusis ish looney toones) ir Daffy Duck'as (antinas ish looney toones). o avatare pasinaudok savo kuryba :) .

 

Uzmokesiu visus savo taskus.

Daffy Duck'as ir Bugs Bunny su PS2 nelabai derinsis , atrodys visai ne i tema , as aisku galiu toki padaryti , bet patariu isirinkti kokia nors viena tematika , tikrai geriau atrodis ... Ir pasakyk konkreciau ka nori avatare , ar zaidimo heroju ar kokia izimybe ar siaip koki prikola , taip man bus lengviau dirbti , o mano skonis nebutinai gali sutapti su tavuoju ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va im back sian visa diena praleidau naikindamas ta supi**a skype virusa (aciu dievuj pavyko xD)

Redagavo vaibenux

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shliuzas, gal koki shablona galetum 5 minutini padaryt su bugziu ir dafiu, kad pamatyciau*? o del avataro tai nzn... o kaip tu isivaizduoji prikola (pasitariam nes neturiu nuomones)...

 

*as isivaizduoju juos abu stovint (dafis <-- o bugzis --->) ir zaidziant (jie turetu but ish nugaros) taip kad matytusi joystas (gal bishky per daug reikalavimu, jei taip tai taip ir sakyk).

 

papildyta:

 

arba jie gali sedet ant sofos (ish nugaros vaizdas) ant stalo ps2 su visais laidais ir t.t. ir teliko ekrane uzrasas "Looney Tunes" (orginalus luny tunes logotipas).

 

Vo cia nr. 1 variantas butu sigo. O avataras galetu buti toks: skeitas ish apatines puses (kur ratukai) ir ten kur paveiksliukas buna turetu azotas (vidutinem ar pusiau mazom raidem) but uzrasyta (lb kieta grafika turetu po vardu but, ir vardas ne Arial Black uzrasytas o kaip nors permatomai).

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shliuzas, gal koki shablona galetum 5 minutini padaryt su bugziu ir dafiu, kad pamatyciau*? o del avataro tai nzn... o kaip tu isivaizduoji prikola (pasitariam nes neturiu nuomones)...

 

*as isivaizduoju juos abu stovint (dafis <-- o bugzis --->) ir zaidziant (jie turetu but ish nugaros) taip kad matytusi joystas (gal bishky per daug reikalavimu, jei taip tai taip ir sakyk).

 

papildyta:

 

arba jie gali sedet ant sofos (ish nugaros vaizdas) ant stalo ps2 su visais laidais ir t.t. ir teliko ekrane uzrasas "Looney Tunes" (orginalus luny tunes logotipas).

 

Vo cia nr. 1 variantas butu sigo. O avataras galetu buti toks: skeitas ish apatines puses (kur ratukai) ir ten kur paveiksliukas buna turetu azotas (vidutinem ar pusiau mazom raidem) but uzrasyta (lb kieta grafika turetu po vardu but, ir vardas ne Arial Black uzrasytas o kaip nors permatomai).

Azotai , tavo reikalavimai nera dideli kol yra imanomi , bet tokiu paveiksliuku (renderiu) su kuriais tu nori sig'a nera (bent as jau neradau) as ju pats nenupiesiu , jei tu rasi tokius paveikslelius as tau toki sig'a padarau. Ir isvis visi kas nori sig'o ar avataro nepatingekit susirasti bent jau paveiksliuka (render'i).

 

Skeitas su avataru realesnis , bet kaip ir sakiau , gali susirasti paveiksleli (render'i) is kurio as ji darysiu , tada nebus jokiu nesusipratimu ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del avatar tai kazkas kaip tas spiderman'o arba tas K2: http://images.google.com/images?q=skate+bo...rt=126&sa=N (tik aishku ne su spidermano paveiksliuku o jei gali pats pagamint paveiksliuka (air brushint ar pan.)) ir skeitas turi eiti grynai istryzai o fonas avataro (o ne skeito) gali but kazkas panasaus kaip ZZ1'o fonas. o del signo tai kazkas panasaus kaip mindux'o tik su ps2 (tik ps2 turi atrodyt ne taip kaip #95 poste o kaip nors kietai :)

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai yra ziniu ish gamyklos?

Azotai , dabar esu labai uzimtas , tai padarysiu kada galesiu ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.