audriusvaldo

WRC: FIA World Rally Championship

Rekomenduojami pranešimai

Leidėjas: Namco Bandai Games America.

Žanras: Rally / Offroad Racing.

Išleidimo data:2006 balandžio 18d.

Nuotrauka

Pirmasis oficialiai licencijuotas FIA World Rally Championship žaidimas, skirtas psp.Asmeniškai man šis ralio žaidimas geriausias psp konsolei.

gameplay:

P.S. Yra Mašinų niokojimas(damage).

Redagavo audriusvaldo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sitas neblogas , bet man manymu nes losiau abu tai CMR 2005 plus geresnis. bet sitas irgi tikrai geras geimas...na siaip tik 2 ir yra tikri ralio zaidimai ant PSP tai sitas vienas is ju..antras CMR 2005 plus ...

 

 

 

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va katik is pc isikeliau cmr 2005 plus ir isijungiu nu grafika geresne, bet valdymas, nu sulipus atrodo ta masina su keliu, kai skrendi per kalniuka truputi vos gal pakyla i ora masina, ir begejas slabnokai, garsai irgi padangu cypimo geri, bet masinos variklio vos girdisi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va katik is pc isikeliau cmr 2005 plus ir isijungiu nu grafika geresne, bet valdymas, nu sulipus atrodo ta masina su keliu, kai skrendi per kalniuka truputi vos gal pakyla i ora masina, ir begejas slabnokai, garsai irgi padangu cypimo geri, bet masinos variklio vos girdisi :D

o valdymas tau WRC geresnis?.. nu tada skirtingai mastom mes.. ;) koks skirtumas,kas patinka ta ir losi nu,man labiau patiko CMR, na ir siaip ant PS2 WRC zaidimai niekad neprilygo CMR serijai..nesakau kad WRC PSP blogas..ir gaila kad tikru raliu daugiau niekas ir nekure daugiau..siaip ant jokios konsoles nekure..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na atrodo gražiai ir CMR, ir WRC. Reikės išbandyt paskui, nes dabar PSP ne pas mane. :)

 

Tiesa, bandęs jau WRC, tai liko CMR pabandyt, kad palygint. :)

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.