Martasxbx360

linux for xbox 360

Rekomenduojami pranešimai

Man xbox 360 reik o ne pc uz 400 lt

xD

būtent tiek jai nedaugiau už šitą malonumą sumokėsi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant pirmo ten ir taip gali ant linuxo visa biosa pritaikyt. nefilmuosi tu su linuxu zaidimu :), nieks taip nefilmuoja konsoliu geimu. Ubuntu jei pritaikysi tai veiks. bet netikiu kad sugebesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia pritaikyti toki scripta prie Gentoo LiveCD. Bet kadangi tu nei zodzio nesupranti tai as tau nerekomenduoju to imtis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as geresni atsakyma pasakysiu: Negalima nes tiesiog tau negalima tu jokio termino nezinai, ka kalbet apie toki termina kaip expliotas ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uz 100 lt pasiusciau as tave. O jeigu toks pat kiauras ir ikyrus kaip cia butum, tai dar ir per snapa duociau.

 

Nieks tau neaiskins kaip ka daryt. Jeigu kasnors kokia detale pasako, tu iskarto "nieko nesuprantu". Tavo bedos. Jeigu jau per google nesugebi tokios informacijos susirast, tai kad ir kasnors paaiskintu (kuo labai abejoju), nifiga tu to nepadarytum. + as bent uz aiskinima 2x daugiau imciau negu uz pati darba, + tokiam protui kaip tu, kokius 4x daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Uz 100 lt pasiusciau as tave. O jeigu toks pat kiauras ir ikyrus kaip cia butum, tai dar ir per snapa duociau.

 

Nieks tau neaiskins kaip ka daryt. Jeigu kasnors kokia detale pasako, tu iskarto "nieko nesuprantu". Tavo bedos. Jeigu jau per google nesugebi tokios informacijos susirast, tai kad ir kasnors paaiskintu (kuo labai abejoju), nifiga tu to nepadarytum. + as bent uz aiskinima 2x daugiau imciau negu uz pati darba, + tokiam protui kaip tu, kokius 4x daugiau.

:D +1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo cia pwn'age ;D ne rimtai atsiranda cia tokiu zmoniu nemazai nk visiskai negrybauja zino kelis meistrus ir rekauja cia...

ir isvis jei toks kietas ko nenusperki nebaninto xboxo... ?

Redagavo redcat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daba litu nera vasara gausiu jeigu ka 14 metu esu tai nekrenta is oro jie man. O tievu gi neprasysi

Ne į temą

tai jau didelis esi, gali miegoti be apatiniu
Redagavo ViPeRkillz
baigam chebra, uztenka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

daba litu nera vasara gausiu jeigu ka 14 metu esu tai nekrenta is oro jie man. O tievu gi neprasysi

O tai iškur tu daugiau gausi jeigu ne iš tėvų? Eisi senių pamiškiais mušt su dar šimtu keturiolikiniu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.