trinchiuz

Kelias link HOMEBREW. XBR custom kernel.

Rekomenduojami pranešimai

Sulitavus Jtag Hack taskus galima toliau naudotis orginalia XBOX OS ar iskart reikia perrasyt i hackinta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimas iskilo :D pas mane banintas X'as ir HDD brickintas. Ar reikia is pradziu sutvarkyti Hdd problema ir paskui rasyt hackinta OS ar jei iskart rasysiu nauja OS hdd susitvarkys automatiskai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

system info apacioj paziurek skaiciukus jei 2.0.7371 tai galima meginti, jei skaiciai didesni tai jau viskas - bent kol kas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

system info apacioj paziurek skaiciukus jei 2.0.7371 tai galima meginti, jei skaiciai didesni tai jau viskas - bent kol kas :D

Pas mane 2.0.8955.0 :|

Bent hdd galiu atbrickint sitos versijos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ant xbox yra 7xxx kernelis. Jeigu ji pajungsiu i live, tai jis automatiskai man update'tinsis ar lentele ismes ir galesiu atsaukt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ant xbox yra 7xxx kernelis. Jeigu ji pajungsiu i live, tai jis automatiskai man update'tinsis ar lentele ismes ir galesiu atsaukt?

pries jungiantis pasiulys updaite, jei nesutiksi, tada neatnaujins, bet ir neprisijungsi i live :)

 

As dabar sprendziu tokia dilema. Pas mane XBOX neflashintas, kernelis K 7363. Galvoju palaukti BenQ FW LT, poto parsisiusti video kodekus, bet tai reikstu kernelio atnaujinima. Arba bandyti isidiegti sita HOMEBREW ir gerokai isplesti XBOX galimybes, dar ir LIVE ir nelabai zadu losti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pries jungiantis pasiulys updaite, jei nesutiksi, tada neatnaujins, bet ir neprisijungsi i live ;)

 

As dabar sprendziu tokia dilema. Pas mane XBOX neflashintas, kernelis K 7363. Galvoju palaukti BenQ FW LT, poto parsisiusti video kodekus, bet tai reikstu kernelio atnaujinima. Arba bandyti isidiegti sita HOMEBREW ir gerokai isplesti XBOX galimybes, dar ir LIVE ir nelabai zadu losti.

Jai live nezadi zaisti, tai pirmyn tik darytis jtag :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai live nezadi zaisti, tai pirmyn tik darytis jtag ;)

tikriausia taip ir darysiu, paziurejau nebrangus visi komponentai ir lituokli turiu :)

 

Tik dar pora klausimu:

ar video galesiu ziureti is flashu. pvz. filmus avi formatu?

ar galesiu pasijungti iprasta HDD sata jungtimi, zinoma sulitaves nuo XBOX maitblokio 12V maitinima jam? beto nelabai numanau, kur galeciau jungti sata HDD?

Redagavo zirnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be kodeku negalesi ziuret .avi formato filmu, sata hdd gali jungt per x'o hdd atjungdams sena hdd ir prijungdams nauja, arba isorini hdd per usb.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikriausia taip ir darysiu, paziurejau nebrangus visi komponentai ir lituokli turiu ;)

 

Tik dar pora klausimu:

ar video galesiu ziureti is flashu. pvz. filmus avi formatu?

ar galesiu pasijungti iprasta HDD sata jungtimi, zinoma sulitaves nuo XBOX maitblokio 12V maitinima jam? beto nelabai numanau, kur galeciau jungti sata HDD?

 

Palyginus taip greitai pleciantis Jtag'into galimybems, manau atsiras budas kaip isikelt codec'us , todel nezinau ar taip labai werta jaudintis del codecu ;) Manau pliusu yra zymiai daugiau Jtag'inus x'a , nei sedet tik su codec'ais ir ziuret filmus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.