Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Turiu 2 klausimus:

 

1) PS'as pats issijungia po 2h? Sian palikau kraut pulta, ateinu po 2h, o PS issijunges. Pultas visiskai pasikroves.

2) Ka daryt pakibus zaidimui? Tiesiog paspaus on/off mygtuka ar palaikyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Man atrodo, kad PS nustatyta taupymo režimas, kad kai nenaudoji konsolės ji pati išssijungia per kakurį laiką. Jei klystu, pataisykit.

2. Aš isšemu diską, tada restartinu konsolę. Jei klystu pataisykit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,sendien atsirado tokia problema su mano ps3.zodziu isijungiau zaidziau zaidima viskas buvo gerai ir is niekur nieko issijunge pati konsole.bandau ijungti,kaip ir viskas normaliai is pradziu isijungia zalia lempute ir poto staigiai spalva pasikeicia i orandzine ji padega gal puse sekundes ir uzsidega vel raudona lempute ir mirksi,toliau nieko nevyksta,kompas nieko nerodo nieko daryti neymanoma.kas gali buti?ar eis paciam kazka pasidaryti ar jau cia reikes meistru ranku?aciu

 

Gal ne oranžinė, o geltona, jei taip tada gavai YLOD, pasiskaityk foruma kas tai yra ir nuspresi ar taisyt.

 

Turiu 2 klausimus:1) PS'as pats issijungia po 2h? Sian palikau kraut pulta, ateinu po 2h, o PS issijunges. Pultas visiskai pasikroves. 2) Ka daryt pakibus zaidimui? Tiesiog paspaus on/off mygtuka ar palaikyt?

 

Dėl automatiško PS3 išsijungimo yra nustatymas pasirinkimas nurodytas kuriam laikui jis išsijungtu, arba gali išvis jį išjungt, o pakibus žaidimus mygtuka reikia laikyt kol išsijungs konsolė.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

o pakibus žaidimus mygtuka reikia laikyt kol išsijungs konsolė.

 

O nieko, kad viduje diskas, kai išjungsi ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nieko, kad viduje diskas, kai išjungsi ?

 

Man buvo kelis kartus užstrigę per žaidimą, apie diską negalvoju vistiek, jeigu sustoja žaidimas tai sustoja, retai kada atsigauna, taip į pusę metų kartą būna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del disko as nesijaudinu kai pastringa zaidimas, ar isai buna viduj ar ne, man daznai pastringa PS3

ir nesuku sau galvos delto (ps3 Slim)

O del taupimo elektros rezimo ,yra tokia funkcija ,rezima galima ijiungti iki 5val. ir tada pats issijunge ps3

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš pakibusio PS3 diska lupti aplamai nerekomenduojama, tiktais atjungti joystiq'a jeigu buvo sujungtas laidu. Išjungus PS3 rankiniu būdu, nepulkit atgal jungti, palaukit bent pora min. kietajam diskui galima pakenkti iškart įjungiant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekados nelaukiau keletas miniciu kad vel ijiunkti po stigimo, iskart junkdavau ir viskas, cia aisku kekvienas pagal save

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butina turti hd tv ir kabelis hdmi kad veiktu sitas dalykelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The figt žaidime įrašiau kovą. Išsisaugojo ji man video skiltyje, bet kaip supratau, į "viešumą" video iškelti reikia PSN gold?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme ka reiskia y viesuma? ysimesk y flash ir ykelk, jeigu gerai supratau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme ka reiskia y viesuma? ysimesk y flash ir ykelk, jeigu gerai supratau :)

 

Jei gerai pamenu, leidžia copy daryti tik jei turi tą papildomą privilegiją. Na anyway, namie pabandysiu, gal kažką pražiopsojau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu o jeigu pabandyti pasharinti is ps3 y pc ar neiseitu taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu o jeigu pabandyti pasharinti is ps3 y pc ar neiseitu taip?

 

Išsisaugo game video skiltyje ar panš., o ne bendroje video skiltyje, kur filmai sumesti ir t.t.. Kiek bandžiau, copy funkcija prieinama tik turint užsisakius tą papildomą paslaugą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.