Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Viska nuresetina, passworda ir kitus dalykus į default padaro.

 

Kai įsidedi naują žaidimą, prašo visada updatą parsisiųst, aš dedu siųst, bet kažko vakare labai prastai veikia internetas , tai jį man atsiuntė 2%, ir aš jį nutraukiau, nes būtų buvęs begalinis siuntimas. Nieko tokio ?

 

Tada įdėjau iš naujo diską, vėl paprašė updatint, cancel padariau, metė Game date installing to HDD, man instalino, paskui vėl to pačio updato paprašė, aš viską atšaukiau, galvoju rytoj parsiųsiu normaliai. Nieko tokio ? Kaip man ištrinti tą Game data iš ps3, ar nereikia ?

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska nuresetina, passworda ir kitus dalykus į default padaro.

 

Kai įsidedi naują žaidimą, prašo visada updatą parsisiųst, aš dedu siųst, bet kažko vakare labai prastai veikia internetas , tai jį man atsiuntė 2%, ir aš jį nutraukiau, nes būtų buvęs begalinis siuntimas. Nieko tokio ?

 

Tada įdėjau iš naujo diską, vėl paprašė updatint, cancel padariau, metė Game date installing to HDD, man instalino, paskui vėl to pačio updato paprašė, aš viską atšaukiau, galvoju rytoj parsiųsiu normaliai. Nieko tokio ? Kaip man ištrinti tą Game data iš ps3, ar nereikia ?

 

Game data netrink, nes vėl prašys į HDD įrašyt, o kad dėl update, tai nieko tokio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kaip suprantu, tai ten reikia butent tam zaidimui rasyt i HDD game data, reikalauja, ane ? :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal žinot kur galima gauti pigų pultelį PSTRYS konsolei? Bandžiau Maximoj prieš kelis metus pirktą "XPoint" š*do gabalą už 5Lt, bet jis neturi analogų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kaip suprantu, tai ten reikia butent tam zaidimui rasyt i HDD game data, reikalauja, ane ? :notworthy:

 

Taip

 

Gal žinot kur galima gauti pigų pultelį PSTRYS konsolei? Bandžiau Maximoj prieš kelis metus pirktą "XPoint" š*do gabalą už 5Lt, bet jis neturi analogų.

 

TopoCentre, papigiai gali rast ten po 20-30Lt, bet žinok, kad ne ant visų žaidimų veikia neoriginalūs gamepad'ai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas cia gali buti!?

siandien paspaudziau kad isjungti zaidima,rase please wait ir po kokiu 10 sec. ps3 persikrove ir supypsejo.Anksciau tai kai paspausdavau isjungti,greit isjungdavo ir nerestartuodavosi.Jau antra kart i diena taip..

 

Ir dar,pazaidziau kazkur 1h 30 min,paziurejau konsole tai salia jos ir po ja labai karsta buvo,ar taip turi buti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas cia gali buti!?

siandien paspaudziau kad isjungti zaidima,rase please wait ir po kokiu 10 sec. ps3 persikrove ir supypsejo.Anksciau tai kai paspausdavau isjungti,greit isjungdavo ir nerestartuodavosi.Jau antra kart i diena taip..

 

Ir dar,pazaidziau kazkur 1h 30 min,paziurejau konsole tai salia jos ir po ja labai karsta buvo,ar taip turi buti?

 

Tiesiog PS3 užlagino arba koks error'as pasitaikė todėl ir persikrovė, man ir karts nuo karto tai būna.

Na taip, juk detalės įkaista, nėra ko norėt, tiesiog duosiu paprastą patarimą, kai žaidi su konsolę, tai jos iškart neišjunk, išeik iš visų žaidimų ir palik bent jau 5min tiesiog paprastame meniu ir tik tada išjunk.

Redagavo Rolazz
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas žinote ar ymanoma pasijungti ps3 su komponentiniu AV kabeliu(5 išėjimai) ant labai seno televizoriaus kuris turi paprasta AV jungtį, ar reikia turėti standartinį AV kabelį su 3 išėjimais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ymanoma, triju laidu funkcija yra: 2garso, kaire desine ir vienas vaizdo, jei nerodys vaizdo pabandyk pakaitalioti laidus, seip ant triju laidu lyg ir baktas budavo vaizdo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas žinote ar ymanoma pasijungti ps3 su komponentiniu AV kabeliu(5 išėjimai) ant labai seno televizoriaus kuris turi paprasta AV jungtį, ar reikia turėti standartinį AV kabelį su 3 išėjimais?

 

 

ymanoma, bet reik turet konvertavimo boxa kad is component i composite padarytu, neverta leist pinigu, geriau nusipirkt composit cabeli ir problemos baigtos

 

Ymanoma, triju laidu funkcija yra: 2garso, kaire desine ir vienas vaizdo, jei nerodys vaizdo pabandyk pakaitalioti laidus, seip ant triju laidu lyg ir baktas budavo vaizdo

 

nelabai suprantu ka tu cia suvelei... (baltas kaire garsas, rondonas desine garsas (arba atvirksciai), geltonas vaizdas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ymanoma, bet reik turet konvertavimo boxa kad is component i composite padarytu, neverta leist pinigu, geriau nusipirkt composit cabeli ir problemos baigtos

 

 

 

Dėkui už info. Tai teks pirkti ta nelemta composit kabelį, nes pasijungiau per ta component pakeitęs nustatymus, kad rodytu per AV/Scart ir pievas rodo tiek ant HD teliko tiek ant seno:(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant HD teliko su komponentu (5 tulpes) turi rodyt normaliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.