wader

PC komponentų aptarimas, dalių pasirinkimas

Rekomenduojami pranešimai

Gtx 750 ti net nereikia jungt jokio maitinimo jai. Tikrai labai mazai ima w ir pakankamai gerai traukia. Ir kaina nedidele palyginus.

Gtx 660 galingesne bet ir brangesne tai kam cia jas lygint

 

http://media.bestofmicro.com/4/G/422656/original/BF4-FR.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia HDD kaltas ar kas?

 

Edit: Krc apsukau sata laida pradejo veikt :/

post-28389-0-92995900-1393180758_thumb.jpg

Redagavo eimis1998

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia HDD kaltas ar kas?

 

Edit: Krc apsukau sata laida pradejo veikt :/

I know how that feels bro :D Man irgi daznai budavo toks bajeris, nes mano sata laido fiksatorius buvo nuskles, tai nuo isitempimo kartais nusimaudavo laidas ir reikdavo is naujo ijungt irgi ta pati mesdavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit koki pigesni psu 400w. Bet reikia kad butu pakankamai kokybiskas pagal kainos santyki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki playmanai :hi:  taigi nusprendžiau nusipirkti naują kompiuterį būčiau dėkingas jei pasiūlytumėte kokį variantą kuris neviršytų 2300lt kolkas linkstu prie šio http://www.skytech.lt/akskygamerultr51-asmeninio-kompiuterio-komplektas-sky-gamer-ultimate-intel-core--p-168557.html#tabsnav-1 kompiuterio, ar jis vertas tos sumos? kompiuteris būtų naudojimas gaminimui. ;)

Redagavo mmmm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki playmanai :hi:  taigi nusprendžiau nusipirkti naują kompiuterį būčiau dėkingas jei pasiūlytumėte kokį variantą kuris neviršytų 2300lt kolkas linkstu prie šio http://www.skytech.lt/akskygamerultr51-asmeninio-kompiuterio-komplektas-sky-gamer-ultimate-intel-core--p-168557.html#tabsnav-1 kompiuterio, ar jis vertas tos sumos? kompiuteris būtų naudojimas gaminimui. ;)

Ziurejau ir as sita, paskaicius komentarus, kad viskas kaista, kad zmones zaidzia su nuimtais dangciais nuo sonu dingo noras pirkt. + Dar skytech forume atsiliepimus paziurejus su garantiniu susidariau nuomone, kad jei pareis kokia dalis ir vesi i garantini, susitaupysi ant naujo kompo kol tau ja pakeis.

 

Butu gerai ir man pagaliau susirast ta "vieninteli" varianta. 2500 lt biudzetas, susidet pats nemoku, jei kas sudetumet butu saunu, fortake priduociau, kad surinktu :D Irgi plan: gaming.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pačiam Skytech forume galit paklaust koks geriausias variantas. Lankosi ten nusimanantys žmonės, tai ir surinks ko gero geriausią variantą. Pats savo PC irgi ėmiau nusižiūrėjęs iš to forumo ir tuo metu tikrai nieko geriau nebuvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikimesnis, tik truputi overbudget:

i5 4670   637lt

asus h87 plus  279lt

kingston 8gb ddr3 cl9 hyperx kit of 2    214lt

msi gtx 760 2gb oc   741lt

toshiba 2tb 7200 rpm 64mb  243lt

asus bluray combo 12x    175lt

cooler master n400  175lt

corsair cx600   207lt


Patarkit koki pigesni psu 400w. Bet reikia kad butu pakankamai kokybiskas pagal kainos santyki.

corsair cx430

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu vaizdo korta Nvidia 9500GT 1GB. norėčiau patobulinti jei išeina arba padaryti sli. Tik va nzn ar pagrindinė plokštė sli palaiko ar kaip. Mano pagrindinė plokštė yra Gigabyte GA 775 G1. Galbūt apsimokėtu nauja pirkti? pas mane DDR2 ram yra idėti ir quad core intel core 2 .

Laukiu pasiūlymu kaip galėčiau pasitobulint kompoiuterį kadangi jūs vistiek čia ekspertai esat ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu vaizdo korta Nvidia 9500GT 1GB. norėčiau patobulinti jei išeina arba padaryti sli. Tik va nzn ar pagrindinė plokštė sli palaiko ar kaip. Mano pagrindinė plokštė yra Gigabyte GA 775 G1. Galbūt apsimokėtu nauja pirkti? pas mane DDR2 ram yra idėti ir quad core intel core 2 .

Laukiu pasiūlymu kaip galėčiau pasitobulint kompoiuterį kadangi jūs vistiek čia ekspertai esat ;)

Seip reiketu jau nauja rinkti nes jeigu tu desi nauja GPU ji tau botlenekins CPU ir 9500GT gali pasidaryti SLI jeigu palaiko motinine bet as asmeniskai siuliciau parduoti sita pc ir dasideti ir pirkti nauja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu vaizdo korta Nvidia 9500GT 1GB. norėčiau patobulinti jei išeina arba padaryti sli. Tik va nzn ar pagrindinė plokštė sli palaiko ar kaip. Mano pagrindinė plokštė yra Gigabyte GA 775 G1. Galbūt apsimokėtu nauja pirkti? pas mane DDR2 ram yra idėti ir quad core intel core 2 .

Laukiu pasiūlymu kaip galėčiau pasitobulint kompoiuterį kadangi jūs vistiek čia ekspertai esat ;)

 

motina palaiko ir DDR3 jei su noru isidet pvz 4gb, o del gpu su tokia motina ir cpu tai kazka labai galingo neverta, o kiek ziurint nori isleist. na kokia 350 lt dar galima butu. iseitu kokia amd R7 260x , arba GTX 750 ti. tik 260x butu pigiau. 

sli neverta su jau esama gpu . 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugui sugedo gpu, tai jis nori kita pirkt. Bet pas ji kompas gan senas , sena plokste buvo 8500gt, galvoju jam uzteks 9500gt ar apsimoka geresne det ?

 

P.S pagrinde reik kad lola paveztu :D

Redagavo blynda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugui sugedo gpu, tai jis nori kita pirkt. Bet pas ji kompas gan senas , sena plokste buvo 8500gt, galvoju jam uzteks 9500gt ar apsimoka geresne det ?

 

P.S pagrinde reik kad lola paveztu :D

9500GT turetu pakakti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ten vistiek pci-e bus tai det is nauju tiesiog silpnesne ir pigia ir tiek.

 

AMD R7 240 - apie 200 lt

 

R7 250 - apie 250lt / arba GT 640 toj kainoj.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.