Gedasss

www.shopto.net

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , noriu paklausti .Jei užsipreordini daiktą ir tavo balanse nėra litų , tai jie paims iš pačios surištos elektroninės kortos , kai jie turės daiktą sandelyje? Ir beja kai padarai pre-order neturi rodyt skilty , My account ir Orders ? Tik tame kairiajame kampe ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau jie tik nuskaicuoja kai reik issiusti tau prekia tada ir nuskaicuoja pinigelius ,aisku jei jie turi ta zaidima sandeli , kiek zinau is shopto.net Tu ji matisi iki to laiko kol ta zaidima tau issius ,paskui tik matisi kokius zaidimus buvai uzsisakes pas juos

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku , o del Credit card charge? tai iskart iskortos ims ? Nes balanse neturiu. Pirmas mano pirkinys buvo mgs 4 ,tai kai pirkau , man nenusipirko :nunchuks: o tik pervede i balansa ,antra karta kai pirkau , tada viskas gavosi jie paeme is balanso .

 

Ir dar vieną ,kas nusimano apie pirkimą iš shopto.net , kai pirmą karta perki ir duodi savo korteles numerius ,jis kažkaip perkant perveda i balansą ir nuskaito 1 svarą kaip patikrą , o antras uzsakymas tai jau jie dbr turi korteles duomenis , tai jau balanse nebutinai reikia turet? is kart iš kortos?

 

Ar yra galimybe tenai savo noru pervest iš credito į balansą ? Jei galit trumpai paaiškinkit :mml: ,dekui iš anksto .

 

Nes kai pirkau 1 preke , tai man reikėjo 2 kartus daryt check out . Viena tai kaip sakiau i balansa o antrą atsiskaitymas .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai as pirkau tai nieko as ten blatno nedariau suvedziau MasterCard duomenis, ir viskas, ten buvo pinugu joje tai po 2min nuskaiciavo pinigus , tik po ilgo nepirkimo jie anuoluoja tavo korteles duomenis is duomunu bazes ,tik dabar reikes isnaujo man suvedinet duomenis, o dabar kaip ir pinigu nera kortoj tai tik 18 diena sakisius zaidima ,tai ir zinosiu kokiu ten nauju prikolu bus :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi turiu klausima apie ShopTo. Kazkur maciau lyg temoj diskutavot online shopus, bet temos neradau.

 

Kada as gauciau zaidima? releas'o diena ar po releas'o? Ta prasme jie issiuncia keliom dienom anksciau ar kaip?

 

Aciu is anksto. :unsure:

Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tu vedei korteles numerius kaip pirkai zaidima ? ar per My account ? pildei ?

Taip kaip tik uzsireginau tam puslapi iskart ir kortele duomenis suvedziau butent per My account CARD Details

 

Nuo mano pirkimo dienos praejo 4dienos ir tada gavau prekia

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va radau bėdą aš pirkau žaidimą 2 kartus , pirmą nenusipirko :( , nes nedariau per my account ,o tiesiu taikiniu šoviau žaidimą pirkti :( . tai taip gavos ,kad pirmas patikra vadinama. ar kažkas panašaus .

 

Po releaso , nes kaip skaičiau jei užsipreordini pvž šį geimą kovo 3 , tai gausi 5 (BET UK 100%) manau . Tai išvada kad ateis dar po 3 dienų , tai kad kažkur gausim ant 8 dienos . Bet kovo 5d yra savaitgalis ,dar atkrenta tai ant 10 - 12 d . Nu nesufleruosiu .

 

Nu ,bet nebūsim pirmieji .:unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jai kas nusimano , patarkit kaip ten ,išsamiai veiksmas vyksta, teko pirkt ,bet idomiai , noriu sužinot daugiau . Būtų didelis dėkui .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti kas siunte butent is sios svetaines shopto.net,kiek ilgiausiai jums keliavo siuntinys??zaidimas pvz koks nors,nes as nznau ar jie stabdziai,ar royal mail grybauja,bet jau trecia savaite nepareina zaidimas,praejo 14 darbo dienu ir dar ner

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti kas siunte butent is sios svetaines shopto.net,kiek ilgiausiai jums keliavo siuntinys??zaidimas pvz koks nors,nes as nznau ar jie stabdziai,ar royal mail grybauja,bet jau trecia savaite nepareina zaidimas,praejo 14 darbo dienu ir dar ner

Ar apsimoka is shopto.net pirkti konsole? Noreciau ps3 120gb uz 260 svaru (apie 800LT) ir ar man tikrai ateitu siuntinys? Gal kas jau pirkot? Noreciau is cia, nes cia pigiau nei amazon.co.uk :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

berods jie tokiu siuntiniu i Lietuva nesiuncia :)

Ar apsimoka is shopto.net pirkti konsole? Noreciau ps3 120gb uz 260 svaru (apie 800LT) ir ar man tikrai ateitu siuntinys? Gal kas jau pirkot? Noreciau is cia, nes cia pigiau nei amazon.co.uk :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar apsimoka is shopto.net pirkti konsole? Noreciau ps3 120gb uz 260 svaru (apie 800LT) ir ar man tikrai ateitu siuntinys? Gal kas jau pirkot? Noreciau is cia, nes cia pigiau nei amazon.co.uk :/

apie 1000 Lt išeina, o ne 800 lt. Gali pasitikrint į valiutų skaiciuokles, pvz: http://fin.seb.lt/vbfin/currency/currencyCount.fw?lang=lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.