Gedasss

www.shopto.net

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Turiu klausima apie ta shopto.net. Bandžiau užsiregistruoti, suvedžiau viska, korteles duomenis, ir iš saskaitos atskaičiavo 1 savarą kaip patvirtinimą. Bet vedu savo emeil, pasw prisijunkt i account ir rašo kad tokio nėra. Pabandžiau dar karta. Atskaitė vėl ta vieną svarą bet vistiek pasijunkt neduoda. Padariau forgot pasword, ivedu emeil savo, rašo tokio nėra... ? Kaip suprast, gal kam teko susidurt su tokiom nesamonėm ? iš Game.co.uk viskas tvarkyngai o čia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man vienam ShopTo nebeleidžia pasirinkti kitokio siuntimo būdo kaip first class už 7.28 svaro ar ir kitiems?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man vienam ShopTo nebeleidžia pasirinkti kitokio siuntimo būdo kaip first class už 7.28 svaro ar ir kitiems?

 

Man tas pats

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad jau belekas pasidarė su tuo ShopTo, jei ne UK gyveni visiškai nebeapsimoka siųstis iš ten nieko, blin psn ir ms kodų jei ne UK gyveni nenusipirksi, už siuntimą 7.3 svaro mokėt visiška nesamonė...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau tikrai labai blogos naujienos, tikrai nera 3 svaru uz shipinga :/ is kur dabar reiks siustis, pagrindinis saltinis buvo shopto. teks bandyt game.co.uk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tų parduotuvių tik shopto kartais užtaikydavai ant geresnių akcijų kokių. http://www.gamestation.co.uk/ , www.game.co.uk , zavvi.com (tik šita kažkaip įdomiai siunčia, du žaiimus teko pirkti atėjo visi bet vienas užtruko kažkur.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano beveik visi zaidimai pirkti is cia game.co.uk, lietuvoj budamas pirkau ir dabar budamas UK per ku isten game.co.uk, shopto.net esu tik viena zaidima pirkes, ir tai kai reikejo email pasikest ten nesamoninga sistema ju, o jei adresa nori pasikeisti , turi rasyti i suporta, plius game.co.uk gali rinkti taskus ir paskui juos panaudoti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano beveik visi zaidimai pirkti is cia game.co.uk, lietuvoj budamas pirkau ir dabar budamas UK per ku isten game.co.uk, shopto.net esu tik viena zaidima pirkes, ir tai kai reikejo email pasikest ten nesamoninga sistema ju, o jei adresa nori pasikeisti , turi rasyti i suporta, plius game.co.uk gali rinkti taskus ir paskui juos panaudoti

 

 

Gali gal plačiau apie tuos taškus? Ar nebus kad jie tik UK galioja? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes as tik apie ta kortele, pastebejau kai jau buvau UK, inai kainuoja kaskur 3.5 svaro,

Ziurejau dabar , kai pasikeite puslapis visai kitaip dabar, pabandik pats nueiti i savo ACC ir pabandyti, nes pas mane jau uzregistruota ta korta

 

kiek atsimenu, buvo kaska rasoma kad tik UK gyventojams, o dabar to nerandu kad butu parasyta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geros zinios, bent jau man. Vel yra pasirinkimas shipingo gryzo 3svaru siuntimas i lietuva :) čekeraut :):) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sausio 9d. man shopto.net išsiuntė žaidimą. Iki dabar negavau. Man dar palaukti (ale po šventinio laikotarpio susikaupė siuntų), ar rašyti jiems į suppportą? Ką jie tokiu atveju sako/daro?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sausio 9d. man shopto.net išsiuntė žaidimą. Iki dabar negavau. Man dar palaukti (ale po šventinio laikotarpio susikaupė siuntų), ar rašyti jiems į suppportą? Ką jie tokiu atveju sako/daro?

 

Ar tik ne 31 dieną reikia pralaukti ir tik tada kreiptis? Tiksliai nepamenu jų puslapį turi būti parašyta.

 

Ne visgi po 28d.

 

If your item has not yet arrived please contact your local postal service sorting office for further assistance to check if they have your parcel.

 

If they cannot locate your item you may report it missing and request a replacement after 28 working days from dispatch. You can report an item missing and request a refund after 28 working days.

Kaip praeis laikotarpis tada prisijungi į savo acc "My orders" ir "Lost parcel claim" ir užpildai ko prašo.

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tik ne 31 dieną reikia pralaukti ir tik tada kreiptis? Tiksliai nepamenu jų puslapį turi būti parašyta.

 

Ne visgi po 28d.

 

 

 

Kaip praeis laikotarpis tada prisijungi į savo acc "My orders" ir "Lost parcel claim" ir užpildai ko prašo.

 

 

Dėkui.

 

PS: Šiandien gavau. Galima sakyti rekordinį laiką keliavo. Paštas pažymėjo, kad vakar gavo. Įdomus variantas.

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali gal plačiau apie tuos taškus? Ar nebus kad jie tik UK galioja? :troll:

 

Ne į temą

Siandien neticia radau del tos korteles

UK GAME Reward Card registered to a UK postcode

registracija daroma tik UK gyventojams deja neiseis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.