STRICEx

Prison Break: The Conspiracy

Rekomenduojami pranešimai

nu jau lm yra jis,reiks bandyt :)

Siunčiuosi, bet kol kas neatrodo labai vertas dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kas kaip tik pabandysit pasakykit kaip jis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siunčiuosi, bet kol kas neatrodo labai vertas dėmesio.

man ir is trailer pasirode nlb koks bet nepabandes nesuzinosi :) dar kai serialo pirmi sezonai patiko tai gal ir zaidimas visai nieko bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir is trailer pasirode nlb koks bet nepabandes nesuzinosi :) dar kai serialo pirmi sezonai patiko tai gal ir zaidimas visai nieko bus

Ne į temą

Bent jau man tai tik pirmi du sezonai ir trecio puse buvo įdomūs, o paskui kai pradėjo tempt ten su tom kompanijom ir scilėm tai dingo visa architektūrinio meistriškumo dvasia.
Redagavo xNingenx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grafika nuvyle juodai, zaidimo siuzetas kartojasi tas pats per tapi nu nzn toki zaidima reikejo isleisti kokiais 2007 metais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is screenu grafika atrodo tikrai prastoka.. Zole tokia tuscia, uzdeta spalva ir tiek..

 

Ne į temą

Kaip manot, verta rasytis ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is screenu grafika atrodo tikrai prastoka.. Zole tokia tuscia, uzdeta spalva ir tiek..

 

Ne į temą

Kaip manot, verta rasytis ar ne?

Taip ir yra. Geriau nesirasyt ir jei yra galimybe pazaist ant pc, nes man jis atsibodo jau po 20min. Tiesiog nesugeba uzkabint...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimai tikrai labai prastas,monotoniskas ir nelogiskas. Vienintelis dalykas kuris patiko kad kai kur persipina serialo ir zaidimo siuzetai.O siaip tai galiuosi kad sugadinau paskutini dvd, jau geriau just cause 2 buciau isirases :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

heh, man patiko zaidimas, nepasirode nuobodus, ir grafika visai gera, man asmeniskai super, 9/10, uzkabino ziauriai, pre viena prisedima perejau, visa diena kaliau, ir nesigailiu, gerai praleidau laika :)

Redagavo Commodore64

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man zaidimas visai patiko, na ir serialas patiko, bet zaidimas kaip pagal seriala tai tikrai labai patiko, aisku dar idomu, kad istorijos tiek serialo tiek zaidimo nesikerta :) Vakar visa perejau tai isties smagus zaidimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.