Skeith

Final Fantasy XIII Pagrindinė daina

Kuri versia tinkamiausia?  

26 nariai prabalsavo

  1. 1. Kuri versija tinkamiausia?

    • Leona Lewis - My Hands (EU ir US versijos)
      3
    • Sayuri Sugawara - Kimi ga Iru Kara (Because You Are Here) (JAP versija)
      23


Rekomenduojami pranešimai

Manau Leon'a tikrai turi balsa ir visai jos nuvertinti nereiketu, bet mano manymu problema net ne tame kuri daina geresne, bet kad SE noredama itikti vakaru rinkai pakeite kovos sistema , ieskojo ikvepimo FPS zanro zaidimuose , sumazino japoniskumo bruozu ir t.t. , o dabar dar ir daina pakeite. Nuo kada tai butina keisti??!! Ar tikrai SE galvoja, kad vakarieciai lohai ir negales priimti jap dainos. Juk FFVII ,FFVIII ir t.t. sekesi gerai ir be tokiu drastisku priemoniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Shliuzas. Zinok as kaip tik ir manyciau, kad vakaru salys nepriimtu. Geria mes lietuviai gal ir priimtumem, bet tenais UK ar USA nusispjautu. Skirtingos tautos, skirtingi paprociai.

Kad ir paziurekime, kiek JP parduodama vakarietisku zaidimu. paziurekime kad ir XBOX ar PS3 santyki. Nepaslaptis kad and PS3 ir aplamai PS kartos yra daug zaidimu JP stiliaus, o ant XBOX vakarietisko skonio zaidimai.

Todel mano nuomone jie nenoredami perdaug rizikuoti, keite tai kas buvo anot ju butina. Gal ir klystu, bet manau kazkiek teisos mano pasakyme yra :D

Anyway, theme song dar neapsprendzia ar zaidimas bus geras ar ne :D:]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Shliuzas. Zinok as kaip tik ir manyciau, kad vakaru salys nepriimtu. Geria mes lietuviai gal ir priimtumem, bet tenais UK ar USA nusispjautu. Skirtingos tautos, skirtingi paprociai.

Kad ir paziurekime, kiek JP parduodama vakarietisku zaidimu. paziurekime kad ir XBOX ar PS3 santyki. Nepaslaptis kad and PS3 ir aplamai PS kartos yra daug zaidimu JP stiliaus, o ant XBOX vakarietisko skonio zaidimai.

Todel mano nuomone jie nenoredami perdaug rizikuoti, keite tai kas buvo anot ju butina. Gal ir klystu, bet manau kazkiek teisos mano pasakyme yra :D

Anyway, theme song dar neapsprendzia ar zaidimas bus geras ar ne :D:]

Nesutikciau su tuo , kad US ar UK butu priimtinesne Leon'os daina , paskaicius uzsienio forumus tai tikrai matosi . Na tikrai jau su FF nera ko bijoti rizikuoti , ko kurejai nepridarytu si zaidima vistiek pirks , cia juk jrpg karalius , kaip kad Halo - FPS. As paprasciausiai nenoreciau , kad FF issigimtu kaip tai atsitiko su Resident Evil serija. Gali atrodyti , kad as per daug varau ant FFXIII , bet as paprasciausiai noreciau matyti si zaidima kitoki, bet taip as ji zaisiu ir vertinsiu ir gal mano nuomone keisis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As paprasciausiai nenoreciau , kad FF issigimtu kaip tai atsitiko su Resident Evil serija.

Na kaip bebūtų gaila, bet man FF jau išsigimė... RE5 nors man visai ir neblogas kaip "X" žaidimas, bet iš Resident Evil liko tik pavadinimas. Gal FF13 irgi bus neblogas "X" žadimias, bet sprendžiant iš kelių rolikų ir kitos infos, tai man šis žaidimas jau net "nekvepia" kaip Final Fantasy. O gaila...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.