Powka

Jums labiausiai patikęs PS2 geimas

Rekomenduojami pranešimai

Labas vakaras,

 

peržiūrėjau ir nustebau, jog tokios temos konsolės PlayStation 2 žaidimų forume dar nėra.

 

Taigi, dauguma Jūsų yra žaidę PS2, tad klausimas paprastas - koks jūsų žaistas žaidimas yra jus labiausiai užkabinęs, jums patikęs, kurį žaisti galėtumėte ne vieną kartą? Koks, jūsų manymu, yra geriausias PS2 žaidimas? Kodėl?

 

Asmeniškai pats dar teturiu dvi savaites savajį PlayStation 2, bet žaidimų peržaidžiau apie 80 ir man labiausiai patikęs yra Devil May Cry 3. Šio žaidimo istorija žiauriai patiko, pats geimplėjus nerealus ir grafika tikrai puiki. Viskas idealu man buvo šitame žaidime, nepamčiau ne vieno trūkumo. Pats žaidimas tikrai nelengvas, teko daug kartų bandyti eiti iš naujo ir t.t. Yra nemažai mąstymo uždavinių. Visko su kaupu ir ne perdaug. Kolkas jis yra palikęs man didelį įspūdį ir labiau patiko nei God of War ar God of War II.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas vakaras,

 

peržiūrėjau ir nustebau, jog tokios temos konsolės PlayStation 2 žaidimų forume dar nėra.

 

Taigi, dauguma Jūsų yra žaidę PS2, tad klausimas paprastas - koks jūsų žaistas žaidimas yra jus labiausiai užkabinęs, jums patikęs, kurį žaisti galėtumėte ne vieną kartą? Koks, jūsų manymu, yra geriausias PS2 žaidimas? Kodėl?

 

Asmeniškai pats dar teturiu dvi savaites savajį PlayStation 2, bet žaidimų peržaidžiau apie 80 ir man labiausiai patikęs yra Devil May Cry 3. Šio žaidimo istorija žiauriai patiko, pats geimplėjus nerealus ir grafika tikrai puiki. Viskas idealu man buvo šitame žaidime, nepamčiau ne vieno trūkumo. Pats žaidimas tikrai nelengvas, teko daug kartų bandyti eiti iš naujo ir t.t. Yra nemažai mąstymo uždavinių. Visko su kaupu ir ne perdaug. Kolkas jis yra palikęs man didelį įspūdį ir labiau patiko nei God of War ar God of War II.

perzaidei 80 zaidimu per dvi savaites? gal tu antzmogis :D Gal sakyciau pabandei 80 zaidimu...

 

Sunku pasakyt kox labiausiai patiko, ziurint pagal ka vertinsim. pvz god of war grafinis varikliukas mane uzkabino. Tuo paciu principu padarytas ir zaidimas genji, tik tiek kad trumpokas. dar fainas dark cloud2 (kalbu vien apie excluzyvus PS2, kuriu nera kitoms konsolems bei PC), taip pat GT4... Na ir dar daug geru. Viena isskirt butu sunku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.