Gunzas

PS3 internetas

Rekomenduojami pranešimai

gal kas zinot kaip galima ieit i PS3store noriu demo atsisiust bet kai jungiu praso system update pas mane 3,55 versija per multimedia raso 3,55 SC-8 HERMES help plz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai turi updeitinti versija y 3.61 eini y setings ir y paty virsu Update bus, ir paspausk kad via internet conetion, tada padarys update ir galesi yseiti y store

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jei padarysiu update tj nebebus cfv ir negalesiu vel jailbreikint ar bus galima sita versija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik y kita tema pasiskaityk, as tiksliai nezinau bet atrodo kad ne, o tai isvis kam tau tos demo versijos tuomet? siunti pilnus game ir zaidi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik y kita tema pasiskaityk, as tiksliai nezinau bet atrodo kad ne, o tai isvis kam tau tos demo versijos tuomet? siunti pilnus game ir zaidi

 

neturiu isorinio hdd o i vidini neiseina nes nepasileidzia kaskodel blackbox FTP gal yra kokiu kitu programu vietoj sitos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakau eik y tema Viskas apie jailbraik ir ten skaitinek iruzdavinek klausimus, ir pasinaudok google

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jei padarysiu update tj nebebus cfv ir negalesiu vel jailbreikint ar bus galima sita versija?

 

Aisku, kad eis. Updeitink, updeitink :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kaip galima ieit i PS3store noriu demo atsisiust bet kai jungiu praso system update pas mane 3,55 versija per multimedia raso 3,55 SC-8 HERMES help plz

 

Is taves cia tyciojasi chebra, patariu pasiskaityti kitas temas apie PS3 ir jei jau pasidarys neaisku tik tada klausinek. As tokiems kaip tu tinginiams nepadedu. Sekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, kad eis. Updeitink, updeitink :thumbup:

 

krc lopai,paklausi nrml o tie issipisineja, puse neto buvau isskaites nko butent to ko reikejo susizinot, bet p* susitvakiau viska " aciu uz pagalba"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krc lopai,paklausi nrml o tie issipisineja, puse neto buvau isskaites nko butent to ko reikejo susizinot, bet p* susitvakiau viska " aciu uz pagalba"

 

Ne į temą

Tu biski pasimetes cia ane? jei butum sitoi temoi pries rasydamas nors vienu postu auksciau paziurejas tai butum mates mano posta, kad jb cia nepageidaujami. Taigi, o kai ieini i Playstation 3 tema paciam virsui PATI 1 TEMA yra jailbreakams, ten tave visi siltai pasitiks ir paaiskins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi savo senesnio posto negalio redaguoti teks "padoublepostinti"

Taiva turiu OmniConnect USB modemą (totalus Š net priešui nelinkėčiau jo turėti) ir dar turiu Ethernet(LAN) kabelį. Tai man niekaip nepavyks pajungti interneto į ps3? reiks dar ir maršrutizatorių pirkti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi savo senesnio posto negalio redaguoti teks "padoublepostinti"

Taiva turiu OmniConnect USB modemą (totalus Š net priešui nelinkėčiau jo turėti) ir dar turiu Ethernet(LAN) kabelį. Tai man niekaip nepavyks pajungti interneto į ps3? reiks dar ir maršrutizatorių pirkti?

 

kam tau to marsrutizatoriaus?

 

kisi modema i pc is pc tempi lan versto jungimo kabeli, ne tiesaus iki ps3, pc tinklo nustatimuose padarai tilta ir voualia

 

p.s. kazin ar yra pirkt versto kabelio, nors nesu isitikines, lengiausia tai pasidaryti paciam, perskirk savo turima kabeli, arba nusipirk laido, du antgalius ir is kur nors gauk reples spec, arba paprasyk kad kas sujungtu gavus visas dalis

 

p.p.s. jungimo schemute pridedu paveiksliukuose, tiek versto tiek tiesaus yra du jungimai A ir B, pasirink kuri nors ir bandyk jungt

post-18301-0-36245700-1310579936_thumb.png

post-18301-0-96447800-1310579944_thumb.png

Redagavo mxpxun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.