Gunzas

PS3 internetas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

Tai va, šiandien nusipirkau PS3. Viskas su juo gerai, bet yra viena problema...

Panevėžyje yra toks kabelinis internetas (Tai toks internetas, kur į butą atitiesia tik kabelį, jokių modemų ar kito šūdo.) Elekta. Tai va, norint, kad man internetas per PS3 normaliai veiktų, man reikia įvesti kažkokiu būdu MAC adresą, bet kaip žinia, MAC adreso i PS3 kažkodėl neina įvesti (Xbox 360 leidžia). Tai gal galite pasakyti, gal yra dar koks nors būdas, kaip man prisijungti i internetą?

Geriau isidek i savo PC dar viena tinklo plokste ir galesi naudotis inetu :lock:

arba ruteri pirk

bet pigiau iseis tinklo plokste nusipirkt ~15lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu visada buvo viskas gerai,ir vat prie pora dienu nebegaliu prisilogint.Darant TEST, IP-gerai,Internet conection-gerai,o va Playstation@network-failed.Internete galiu narsyti.Serveris veikia.O prei PSN neprisijungiu.Dedes googles jau isklausynejau viska kas imanoma.Isklausiau patarimu ir pamokymu.Bandziau daug,bet be rezultatu..Gal pas jus minciu kokiu yra?

 

Routeris Linksys WRT54G

 

Edit: O ar gali buti problema modeme? Nes internetas pajungtas i modema 'speedtuoch'.Is jo eina i ruoteri LINKSYS.Ruoteri bandziau pakeisti.Nepadejo.Pandziau atidarinet portus.Nepadejo.Tai vis tik gal beda modeme? Klausymas jei modemui padaryciau reset ar nenusimustu nustatymai ir ar internetas pasiektu routeri? I modema bandziau ieiti per 192.168.1.1 tai praso username ir password? Bandziau vesti visokius variantus rastus internete bet taip ir neijejau. Tai gal kokiu minciu pas ka atsirado?

EDIT: Vistik problema buvo modeme.Pakeite interneto tiekejas i nauja ir bedos neliko.Beje modemas buvo Thomson Speedtouch 546. TAi va :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EDIT: Vistik problema buvo modeme.Pakeite interneto tiekejas i nauja ir bedos neliko.Beje modemas buvo Thomson Speedtouch 546. TAi va :whistling:

gerai girdeti, kad viskas jau ok :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Pas mane internetas TEO. Tai va praeita savaitgali pajungiau PS3 per Wireles viskas veikia kokiu 10min paskiau dingo internetas pas teva ant Loptop ir dingo nueinu paziet modemo, o ant modemo raudona lempute dega ant Internet (tipo nera). Paskambinu i TEO sako uzregistruosim gedima atvaziavo tik pirmadieni ir pakeite visa modema su routeriu.

Klausimas ar galejo buti kaltas PS3, kad dingo internetas visai? Aš per PS3 kai pajungiau neta ejau i Google paziet kaip atrodo kaip viekia.

 

Ačiū iš anksto už atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar negirdejas kad PS3 butu kaltas del interneto dingimo,

Manau cia greiciau buvo pats ruteris kaltas bet ne PS3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar negirdejas kad PS3 butu kaltas del interneto dingimo,

Manau cia greiciau buvo pats ruteris kaltas bet ne PS3

Ačiū. Redagavo SHin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, prireikė ir man pagalbos pajungiant netą. Prieš savaitę Teo pakeitė adsl netą į šviesolaidinį, davė Pirreli modemą/routerį.

PS3 pajungtas per kabelį. Visi nustatymai - Auto (kadangi ip - dinaminis, tai kiek žinau nelabai ten ką ir galima nustatyti rankiniu būdu (o gal?)...).

Netas kaip ir veikia, bet:

1. Žaidžiant žaidimą online karts nuo karto išmeta DNS error 80130504. Tada įvyksta sign out ir staigiai vėl sign in. Tipo netas kaip ir nutrūksta sekundei ar dviem. tas Labai nervina, nes įvyksta atsijungimas nuo žaidimo servo...

2. Kartais užeina tokie bajeriai, kad netas kaip ir yra, ir žaist galiu, bet negaliu užeiti į PSN. Negaliu peržiūrėti draugų profilių ir pan. Meta DNS error 80710102. Padeda tik restartas. Po to gali vėl būti viskas normaliai visą dieną.

Tai vat nelabai žinau ką ir daryti. PS3 buvau pajungęs ir per Wireless - tos pačios bėdos. Pats modemas kaip ir normaliai veikia turbūt, nes bent jau su netu ant PC - jokių problemų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man lygiai tas pats, bet del to problemu nekyla. Biski ismeta ta 80..kazkas erora, palaukiu biski ir vel visks veikia. Tik as nlb supratau ar tau visiskai kol neperkrauni taip rodo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man lygiai tas pats, bet del to problemu nekyla. Biski ismeta ta 80..kazkas erora, palaukiu biski ir vel visks veikia.

Na tu turbūt nežaidi onlaine, tai tau nelabai ir trugdo :) O aš pvz, kai žaidžiau kokį COD4, jau raundas įpusėjęs, ir bac - erroras. Iškarto diskonektas. Ir nei XP duoda nei ką...

Tik as nlb supratau ar tau visiskai kol neperkrauni taip rodo?

Jei išmesdavo DNS errorą 80130504, tai perkrauti nereikėdavo. Viskas atsistatydavo iš karto (po kelių sekundžių) O jei DNS error 80710102, tai tada padėdavo tik konsolės perkrovimas.

 

Bet jau viską susitvarkiau. :devil: Pasirodo reikėjo suvesti visus IP ir DNS rankiniu būdu. Suvedžiau, ir jau kelias dienas viskas OK :D Tad jei tau tos pačios bėdos, pabandyk per network setings nustatyti viską ne AUTO, o MANUAL. Aš bent jau suvedžiau savo IP ir DNS, kuriuos radau routerio meniu.

Jei nepadės, bandyk suvesti DNS: 208.67.222.222 ir 208.67.220.220 Forumuose rašo, kad būtent tokius reikia rašyti, jei meta DNS errorą.

 

P.S. AČIŪ VeriGud už pagalbą aiškinantis su routeriu... :)

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.gal kas galetu pasakyti kas yra tas WEP key,ir kur man ji suzinoti.buciau labai

 

dekingas.

Ne į temą

Prie routerio turejei gauti koki lapuka/popieriuka/lipduka (arba ant pacio routerio) ir ant jo turetu buti WEP key ir jei neklystu WPA, pas mane asmensikai viskas surasyta ant tokio lipduko :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia pagalbos. nera pinigu ruteriui, o su vienu laidu junginet is ps3 i laptopa ir nepatogu ir zebras neleidzia. ar imanoma is laptopo paskleist neta per wifi link ps3?? na turetumet suprast pakankamai aiskiai parasiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia pagalbos. nera pinigu ruteriui, o su vienu laidu junginet is ps3 i laptopa ir nepatogu ir zebras neleidzia. ar imanoma is laptopo paskleist neta per wifi link ps3?? na turetumet suprast pakankamai aiskiai parasiau :)

Sory as tik vieno nesupratau ko zebra neleidzia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perjungi kabeli, tai raso kad pasikeite mac adresas ir pirk is ju ruteri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perjungi kabeli, tai raso kad pasikeite mac adresas ir pirk is ju ruteri

kokia iseiti pasirinkai?

 

nes pas mane is esmes ta pati situacija: laptopas ir mac-based internetas ;) ir noreciau pigiausio varianto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.