fflexas

Amped 3

Rekomenduojami pranešimai

Em, sveiki. Krč užsiknisau. Amped 3 - mano stilaius žaidimis. Noriu jį palošt, bet deje, neveikia. Jau sugadinau 3 dvd dl. Jei kas bandėt įsirašyt ir veikė, prašau, apakykit kaip, duosiu Jums taškų. Mano FW Xtreme 5.2. Labai reikia. Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

veikia, senai jau bandziau, plus geras dalykas: zaidimas duoda daug gamerPicture paveiksleliu, viena ir as naudoju butent Amped3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jmj, šitą rlz rašei? Kaip įsirašei? Beje pas mane su Xdvd mulleteriu rodo errorus, ten video partitionas xu**** :P non stealth patched...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sita. stealth path netikrinau, man neaktualu. isirasiau kaip ir visus kitus nieka ipatinga (su clonecd i verbatim)

ps kad blogas stealth visai galimas daigtas, nes relyzas senas, tada mazai, kas juos ziurejo.

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet esmė, akd man vapshe jis neveikia. Video partition rašo sukruštas. ISO irgi rašo kad sukruštas. Nebžinau ką daryt, bandyt dar su CloneCD rašyt ar trint jį lauk ir kitą siųst.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vot iš BCG veikė padarius autofix u muleteriu. Galit kas lošėt jį padėt ką ten reik daryt:

Head over to SnowBird :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

losiau biski. gavau achievmenta uz labiausiai sumaitota slidinika, kai dribau nuo kalno ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įveikiau ir Amped3. Nuostabus žaidimas. Vienas geriausių iš xbox360. Tik va kas lb nepatiko tai tie filmukai nobuodūs ir vetomis nesiriša.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip su grafika reikalai?

Galvoju gal ir man verta būtų pabandyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip su grafika reikalai?

Galvoju gal ir man verta būtų pabandyti.

Man asmeniškai grafika nesiprastėja, ir šeip, tai nėra pagrindinis rodiklis. Vis dėl to žaidimas ne per naujausias, tad stebuklo nešvysi. O verta bandyt vien dėl to, akd toks 1elis ant X360. Jei patinka snieglentės ir mėgai SSX, tai šitą pamilsi dar labiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai grafika nesiprastėja, ir šeip, tai nėra pagrindinis rodiklis. Vis dėl to žaidimas ne per naujausias, tad stebuklo nešvysi. O verta bandyt vien dėl to, akd toks 1elis ant X360. Jei patinka snieglentės ir mėgai SSX, tai šitą pamilsi dar labiau :D

Na mano pirmas žaidimas būtų su snieglentėm :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biski vaikiskas tas amped. Siaip gaila kad nera gero simuliatoriaus snowboardingo... Galetu EA sports padaryt ka gero pagal .skate.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biski vaikiskas tas amped. Siaip gaila kad nera gero simuliatoriaus snowboardingo... Galetu EA sports padaryt ka gero pagal .skate.

nebutu geras kaip skate. paziurek kiek ricku ner skate. Jokiu airwalk, Madonna ir t.t., ką jau kalbėt apie manual trickus (Casper ir kt.).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.