MiSiPe

XBOX 360 Spring 2010 dashboard atnaujinimas

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

xbox-scene.com
tai,kaip su tuo update,ar lieka codekai,ar gali isikilus is kompo i flesa zaidima aisku turint ir cd zaisi is fleso,pas mane lygtai 1.61

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai,kaip su tuo update,ar lieka codekai,ar gali isikilus is kompo i flesa zaidima aisku turint ir cd zaisi is fleso,pas mane lygtai 1.61

kodeku nelieka.faktas.ka tik ismeginau.taigi kodekus pasalino jie,reikia jungtis live ir tada viska tau sumes vel.bet va jei ant virsaus ta avi update uzsimetus..kazi ar leistu..

pameginau..neleidzia..nebent rankiniu budu juos i harda susimest.jei taip eitu..galbut ne..taigi baninti boxai gavo usb palaikyma bei atgavo HDD ,bet prarado avatarus bei avi palaikyma.tai gerai kad dar i sena dashboarda nesugrazino.mano manymu tai ka as anksciau updeitinau ir ka isigijau,cia jau tik mano reikalas ir kad jie dabar pasalintu vien del to kad ne live daraisi.damn..bet..avatarai niekad nedomino,cia ne PS Home vis del to,filmu per boxa irgi neziuriu avi.nes jau isvis nepamenu kada avi filma ziurejau.kai yra HD .mkv

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodeku nelieka.faktas.ka tik ismeginau.taigi kodekus pasalino jie,reikia jungtis live ir tada viska tau sumes vel.bet va jei ant virsaus ta avi update uzsimetus..kazi ar leistu..

pameginau..neleidzia..nebent rankiniu budu juos i harda susimest.jei taip eitu..galbut ne..taigi baninti boxai gavo usb palaikyma bei atgavo HDD ,bet prarado avatarus bei avi palaikyma.tai gerai kad dar i sena dashboarda nesugrazino.mano manymu tai ka as anksciau updeitinau ir ka isigijau,cia jau tik mano reikalas ir kad jie dabar pasalintu vien del to kad ne live daraisi.damn..bet..avatarai niekad nedomino,cia ne PS Home vis del to,filmu per boxa irgi neziuriu avi.nes jau isvis nepamenu kada avi filma ziurejau.kai yra HD .mkv

pamenu pries hdd banu banga irgi prisijungus prie live iskart mete update-box dar buvo org.,kai pabandziau ziuret filma is fleso reikejo kodekus siustis is naujo,tai dabar su piratinine truputi baisoka,kas ten zino ka gausi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

USB Storage Xplorer - Xtaf v0.011

>> Slasherking823 released a new version of his multiplatform FATx driver:

Works on USB storage formatted by the 360.

Port of my old multiplatform fatx driver

Messy as hell. Works.

 

BETA ALERT: Expect bugs

 

NOTICE: I developed this on mono under linux, haven't tried on windows, theoretically it should work.

And on that note, linux/osx users need mono to run this

Download: here

 

Nuotrauka

 

kol kas is windousu atrodo neveikia normaliai dar.neina nieko transferint i ji.bet su laiku viska gausim.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svarbu! Pries tai banintiems x'ams su banintu hdd sitas updeitas atsato hdd funkcijas! Atrodo, kad meistreliams nepasiseke.

o pa pa... vakare bandysiu. kaip dėl usb, tai kaip supratau 16gb bus maximum? jei tarkim yra 32gb flash tai matys tik 16gb? ar reikės atskirai jam imti 16gb :\

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

USB Storage Xplorer - Xtaf v0.011

>> Slasherking823 released a new version of his multiplatform FATx driver:

Download: here

 

Nuotrauka

 

kol kas is windousu atrodo neveikia normaliai dar.neina nieko transferint i ji.bet su laiku viska gausim.

manau dabar pats geriausias laikas flesint savo x,pries tai viska susimetus is live

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pa pa... vakare bandysiu. kaip dėl usb, tai kaip supratau 16gb bus maximum? jei tarkim yra 32gb flash tai matys tik 16gb? ar reikės atskirai jam imti 16gb :\

galesi naudot tik 16GB ,cia maximumas,taciau veinu metu galesi 2 flashus tokius ikist tai gausi 32GB siaip.taciau na nerandu as kazkaip kam tai butu galima panaudot.nemanau kad zaidimus instalinsi i flasha ir zaisi is jo.isivaizduoju kokie loadingai butu ir pan. niekas ir nesnekejo kad is ju zaidimus losti siaip,buvo kalbam visa laika apie XBL kontentus bei demo,avatarus,temas.dalykas kad jie ta limita padare iki 16GB,aisku del saugumo.ar kas nori i flasha prisigryst demuskiu ar dar ko? aisku palaima arkadininkam.pagaliau jie gales instalint DLC ,ir kitoki shh..

na su laiku kadangi ten galesim laikyti seivus reiskia seivus bus lengviau persimetinet is pc ir pan.cia kam tas idomu aisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai seivams kol kas negalima naudoti usb drive? nes aš planavau kad permesti hdd į nebanintą arcade ir sedėti live, o su banintu elite užtektu ir to 16gb piratkems seveiventis.

o dlc kam nors pavyko permesti, ar čia vėl kažkas iš serijos unreal

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tuos visus DLC ir tittle update galima bus irasinet i flasha ir is flasho jau i boxa?Ar cia irgi tik jtag konsolems bus toks "priedas"?

Redagavo shurtugal

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per LIVE updatinau, viskas veikia, pasimeginau keleta flashiuku tai viena pilnai mato 4gb. o 1 gb kazka burnojo, kad neatitinka reikalavimu ir galiausiai suformatavo ji kaip 512 mb. memory unit :idea:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi į konsolę įsirašiau Update 2.0.9199.0 kur palaiko USB ir man dingo Avatar. Noriu paklausti ką reikia įsirašyti ar pakoreguoti, kad vėl galėčiau koreguoti savo avatar'ą (žmogeliuką), nes be jo labai tuščias atrodo dashbordas. Ar įmanoma jį susigražinti? Mano konsolė užbaninta tai negaliu prisijunkti prie Live.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi į konsolę įsirašiau Update 2.0.9199.0 kur palaiko USB ir man dingo Avatar. Noriu paklausti ką reikia įsirašyti ar pakoreguoti, kad vėl galėčiau koreguoti savo avatar'ą (žmogeliuką), nes be jo labai tuščias atrodo dashbordas. Ar įmanoma jį susigražinti? Mano konsolė užbaninta tai negaliu prisijunkti prie Live.

kol kas negalima kiek žinau, teks be žmogėliuko pabūti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.