Martasxbx360

Directx

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki yra beda su directx kompas jo neaptinka nors buvau istrynes vel irasiau irasiau atnaujinai. Beja bedos man rodos prasidejo nuo tol liktais tiksliai neinau po turbinimu su turneriu riva 2.4c tai vat gal galit padeti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai manai, kad del riva tunerio, bandyk padaryti vel stock nustatymus, tai butu logiskiausia... Tada instaliuokis direct x ir paturbink is naujo :D

 

 

P.s. pasistenk rasyt risliau ir aiskiau :)

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

<snip>

pirmiausia tau nepasileidzia dxdiag ar directx palaikymas? abiem atvejais default nustatymai, ir system restore, jei nepavyks rasy windows! Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo jo rimtai dxdiag ar kaip ten nepaleidzia kaip sutvarkyti nes kai einu per run nein ijunkt

 

default nustatymai kaip suprasti kaip padaryti

default tas pats kaip stock, krc isjunk owerclpcka, o kas del dxdiag tai cia nera pati directx, cia tik jos testavimo irankis, pzek jei directx reikalaujantys zaidimai pasileidzia tai reiskia directx palaikymas veikia o del dxdiag nesuk sau galvos, jei nea system restore paleisk, tik psairink ankstesne data nei ta kada pastrigo directx!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

default tas pats kaip stock, krc isjunk owerclpcka, o kas del dxdiag tai cia nera pati directx, cia tik jos testavimo irankis, pzek jei directx reikalaujantys zaidimai pasileidzia tai reiskia directx palaikymas veikia o del dxdiag nesuk sau galvos, jei nea system restore paleisk, tik psairink ankstesne data nei ta kada pastrigo directx!

kaip pasirinkti ta restore ir dar ijungiau per papkes dxdiag rodo pas manes daug ddl failiuku truksta ka daryti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip pasirinkti ta restore ir dar ijungiau per papkes dxdiag rodo pas manes daug ddl failiuku truksta ka daryti

start/programs/acesories/system tools/system restore

 

det jei per papkes veikia, ir failu truksta kazin nebusi regisre veju priveles, bandyk restore, paskui dx updeita, jei nepades, paleisk registry cleaner programa, paieskok klaidu, ka ras istaisyk, darkart updeitink jei leis, jei vistiek failu truks turesi windows rasyti!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmiausia tau nepasileidzia dxdiag ar directx palaikymas? abiem atvejais default nustatymai, ir system restore, jei nepavyks rasy windows!

Del to kad neveikia directx windowsus perrasyt ? :thumbsup4:

 

Man atrodo istrink visiskai riva tuneri, istrink directx'a, tada vel isirasyk directx'a ir tada jei jau veiks jis tada ir tuneri rasyk, nes man atrodo kad jis pjaunasi su x'u.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del to kad neveikia directx windowsus perrasyt ? :thumbsup4:

 

Man atrodo istrink visiskai riva tuneri, istrink directx'a, tada vel isirasyk directx'a ir tada jei jau veiks jis tada ir tuneri rasyk, nes man atrodo kad jis pjaunasi su x'u.

kaip issinstaliuoti directx? jis kaip ir service pack, dalis windows, net win98 turejo su savimi directx6, abejoju ar uzsikrautu be jokio directx, ji gali tik updeitint!

arba nebent kazko nzn, tokiu atveju laukiu ziniu!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip issinstaliuoti directx? jis kaip ir service pack, dalis windows, net win98 turejo su savimi directx6, abejoju ar uzsikrautu be jokio directx, ji gali tik updeitint!

arba nebent kazko nzn, tokiu atveju laukiu ziniu!

Ai bendrai jo, teisingai. Susipyniau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.