Samadielka

PSP Music

Rekomenduojami pranešimai

Gal yra koks homebrew, kad eitu muzikos klausytis zaidimo metu, nes tarkim zaidziant koky pokery tai gan nuobodu tyloj but...

Redagavo Samadielka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar galima ta pati daryt ir su Ir Shell .jis palaiko mulittaskinga ant psp slimu. cia jau visas OS,bet jis leidzia vienu metu paleisti du dalykus is psp ir tarp ju gali persijunginet.tai teoriskai galima pasileist muzika,ir tada zaidima ir eis abu vienu metu.megines kazkada esu tai veikia norm.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar tik pagalvojau, kad music.prx senai nebeupdatina. Čia geresnis pluginas, su gražia išvaizda ir daugiau funkciju. :Dhttp://dl.qj.net/psp/homebrew-applications...xtender-31.html

Bandziau sita plugina, kimba su juo psp labai, zaidimo metu nustojo grot muzika pasibaigus vienai dainai, po kurio laiko pakibo ir pats psp..

Del music.prx tai nlb pagaunu kampa, kiek suprantu reik kelt ir music_src foldery i kortele (i seplugins reik kelt ar kur kitur?), bet kad ten esantis failas audio_id uzima 800+mb, kaip gali pluginas tiek uzimt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu reiks gal su kitu zaidimu pabandyt, zet kas vyksta...

 

P.S. Daznai prie pluginu buna src folderiai, tai juos reikia mest ten pat i seplugins su .prx failais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gi buna readme failai, ka kur kelti. O del src folderio nesuk sau galvos. Ten dazniausiai buna plugino kodas (ta prasme visas parasytas pluginas).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neveikia man tas CFE net nerodo man jo kaip plugino nieko nesuprantu :X

 

Edit:Suveike taciau kaip padaryt kad muzika grotu kai zaidziu?

Redagavo sweeper

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neveikia man tas CFE net nerodo man jo kaip plugino nieko nesuprantu :X

 

Edit:Suveike taciau kaip padaryt kad muzika grotu kai zaidziu?

Paleisk kokia daina prieš jungiant žaidima, tada žaidime gros ir veiks pluginas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paleisk kokia daina prieš jungiant žaidima, tada žaidime gros ir veiks pluginas.

nu paleidziu daina tada einu ten kur zaidimai ir tik atsidaro man zaidimu listas issijungia playeris :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.