atomas

PlayStation Store

Rekomenduojami pranešimai

Gali, pasižiūrėk PS3 Network'a, Crysis 1 mačiau už 7 ar 8 svarus. Beje naudokis PS3 UK blog'u, kiekviena savaite atnaujindami network'o turinį surašo visas akcijas, nuolaidas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali būt, kad assasins creed (pirma dalis) 8 svarai ? :notworthy:

 

Gali būt, bet neapsimoka jo pirkt, senas, o ir trofėjų nepalaiko ; )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galetu leisti atsiskaityti kreditine ir tuomet nebutu jokiu problemu, daba reik pirkti atskirai, laukti kol atsius, oi nepatinka man taip :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is game.co.uk man atrodo kad kodus pastu suncia, ar ne?o kaip su psn+ kaip nusiperki?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is game.co.uk man atrodo kad kodus pastu suncia, ar ne?o kaip su psn+ kaip nusiperki?

 

Taip, iš game.co.uk siunčia paštu, tačiau yra daugybę kitų online parduotuvių, kur tau kodą tiesiai į el paštą numes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, iš game.co.uk siunčia paštu, tačiau yra daugybę kitų online parduotuvių, kur tau kodą tiesiai į el paštą numes.

 

Pamirsai pridurti, kad uz ta geri sumokesi 10-15% daugiau negu tame kupone yra. Manau sony tik duagiau praranda negu islosia su savo kvailu apmokejimu perkant is psn. Juk yra paypal'as ir kreditines korteles, su jomis daugiau zmoniu apsipirkinetu psn , negu su papildymais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as pvz tada nesuprantu, jeigu su kreditine kortele gali apsipirkineti visame pasaulyje tai kodel as negaliu nusipirkti tiesiai psn parduotuves? o butinai turiu tuos papildymus pirkti ir t.t, juk kaip praso yvesti kredtines duomenis tai jie nezino kokios salie syra mano visa ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma karta perkant "pasaulyje", privalai įvesti kreditinės kortelės duomenis pagal savo gyvenama vietą. Tavo kortelė registruota LT adresu, bet ne UK, kokiu esi prisiregistraves, dėl šios priežasties negalima apsipirkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.