atomas

PlayStation Store

Rekomenduojami pranešimai

What, bet kad aš lyg deaktyvavau seniau čia kada. Leido gal tik 1 kartą per pusę metų. Gal pakeitė čia kažką vėl...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai turbūt, kad pakeitė, reikės vasaros laukt, kad deaktyvuot galėčiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tronox

 

@ArTuRukas paprotino tai eina per pc deaktyvuoti tik reikia eiti per tą patį linką tik Account -> Media and devices -> Deactivate all

Aciuuu! Pagaliau PSN ir Spotify normaliai naudotis galesiu:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien vėl įkėlė GTA San Andreas į parduotuvę. Vis dar kaip PS2 klasiką. Buvo pašalinę, kai davė Xboxui HD. Laukiau ir PS3 tokios šventės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pas mane yra retail diskas ar aš galiu pirkti Season Pass is psn store ar žaidimas turi būti pirktas iš psn store, kad veiktų tas Season Pass?
Ar yra skirtumas iš kurios šalies psn store aš pirksiu tą Season Pass turėdamas retail diską? Šiuo metu žaidžiu žaidimą ant UK account'o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui.

Jei teisingai suprantu, tai digital season pass is psn store veiks su visais retail žaidimais nesvarbu iš kur pats žaidimas buvo nupirktas. Season pass iš psn store veiks tik tame account'e iš kurio buvo nupirktas. Galiu pirkti iš bet kurio psn store (tarkim US) tik tokiu atveju tektų iš naujo žaisti žaidimą, jei esu jau žaidęs ji ant UK account'o. Bet jei pireš tai nesu žaidęs žaidimo, tai galiu žiūrėti kuriam store pigesnė kaina ir iš ten pasiėmęs žaisti tame account'e

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui.

Jei teisingai suprantu, tai digital season pass is psn store veiks su visais retail žaidimais nesvarbu iš kur pats žaidimas buvo nupirktas. Season pass iš psn store veiks tik tame account'e iš kurio buvo nupirktas. Galiu pirkti iš bet kurio psn store (tarkim US) tik tokiu atveju tektų iš naujo žaisti žaidimą, jei esu jau žaidęs ji ant UK account'o. Bet jei pireš tai nesu žaidęs žaidimo, tai galiu žiūrėti kuriam store pigesnė kaina ir iš ten pasiėmęs žaisti tame account'e

DLC regionas ir zaidimo regionas turi sutapti. Jei retail zaidimas is Europos, DLC is US neveiks ;) Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oh dėkui už patikslinimą, o tai būčiau dar nusipirkęs season pass iš US psn store ir vėliau nesuprasčiau kodėl neveikia :) Reikės tada dairytis tik į EU šalių psn store. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar jums ant ps3 ps store veikia? man jau antra diena is eiles undergoing maintnance


nevermind, pasitaisiau, istryniau store ir vel atsisiunciau, pataise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit uzmesti aki, kokia kaina UK psn store Nba 2k17 ir Pes 2017 rodo jungiantis su PS4 .Su PS3 dabar matau 24svarai uz NBA, 20 uz Pes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.