blindside

Devil May Cry 3: Dante's Awakening ir Special Edition

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Nusistebėjau kaip tokios temos nėra, DMC serija tikra hardcore action :D

Diskutuojam apie šį geimą, aš asmeniškai ne action megėjas bet šitas geimas tikrai mane sužavėjo, visi kurie mėgsta pažudyti demonus ir pasiklausyti sunkaus roko bei būti gero siužeto liudininkais tegu nusiperka šitą žaidimą. Tikrai patariu. Čia humoro daug daugiau nei ankstenise dalyse, nes Dante čia dar jaunas ir nenuskriaustas gyvenimo.

 

Taip pat yra dar vienas DMC papildymas tai "Special Edition" kur gaunate pavaldyti Dantes brolį Vergilą ir pasišvaisyti su katana. jeigu norite kelias dienas pasijusti kietas "subinių spardikas" tai šitas geimas jums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo cia unreal actionas :D ,turejau pirma paprasta versija,paskui ir SE atsisiunciau,gera muzika,geri juokeliai,nesustojamas veiksmas,special judesiai,gaila kad anime padare ne toki gera kaip tikejausi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo anime dar kuriamas ir visai normalus pasirodė, tikras veiksmas dar tik prasidės, tai tik reikia palaukti.

Na žaidimas man irgi lb patiko, tikuos kad DMC4 irgi nenuvils, nors per DMC galima padaryti tikrai įspūdingų judesių, bet kažkaip kai gali demoną primušt ir paprastai per daug nesimaivydamas tai kam reikia to style, gerai kad dar style points sugalvojo tai tada jau kažką geresnio bandai sugalvot :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo anime dar kuriamas ir visai normalus pasirodė, tikras veiksmas dar tik prasidės, tai tik reikia palaukti.

Na žaidimas man irgi lb patiko, tikuos kad DMC4 irgi nenuvils, nors per DMC galima padaryti tikrai įspūdingų judesių, bet kažkaip kai gali demoną primušt ir paprastai per daug nesimaivydamas tai kam reikia to style, gerai kad dar style points sugalvojo tai tada jau kažką geresnio bandai sugalvot :D

siaip anime kuom nepatiko,tai kai jau reikalas daeina iki kovos,tai ji baigiasi per kelias sekundes,ir niekad nebuna Dantei per sunki,kazkaip noretusi tu judesiu pamatyt jo daugiau,kapojimu,o cia taip nelabai ta rodo,uztat daug kalba visi :D

o del zaidimo,tai na jo del tu judesiu tai jei dar turi joistika su turbo galimybe,tai padarai saudyma ant turbo,pasiimi pistoletus ir eini nesustodamas,geriau uz visus kitus ginklus buna,tai irgi buna nelabai idomu tas dalykas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trečias ar ketvirtas mano žaidimas tai ant PS2. Paliko didžiulį įspūdį ir iki kolkas laikau jį geriausiu žaidimu, kurį tik esu žaidęs. Siužetas, visa istorija, geimplėjus man buvo tiesiog perfect. Tikrai dar ne kartą žaisiu šį žaidimą.

 

Kas dėl anime, tai jo bus tik 12 epizodų, o dabar jau yra 9 ar 10, tad nemanau, jog per pora epizodų Dante spės pasikeisti. Nelabai patiko man anime ir neužkabino, nes padarytas pagal pirmąjį (atrodo) Devil May Cry bei visas anime gaunasi kaip koks detektyvas - niūrus, gan ramus. Norėtusi, jog viskas būtų taip, kaip DMC 3 - daugiau skerdynių, veiksmo, smagių frazių ir Dantes optimistiškumo.

 

Tai tiek. Labai norėčiau sumesti DMC4 ant PS3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trečias ar ketvirtas mano žaidimas tai ant PS2. Paliko didžiulį įspūdį ir iki kolkas laikau jį geriausiu žaidimu, kurį tik esu žaidęs. Siužetas, visa istorija, geimplėjus man buvo tiesiog perfect. Tikrai dar ne kartą žaisiu šį žaidimą.

 

Kas dėl anime, tai jo bus tik 12 epizodų, o dabar jau yra 9 ar 10, tad nemanau, jog per pora epizodų Dante spės pasikeisti. Nelabai patiko man anime ir neužkabino, nes padarytas pagal pirmąjį (atrodo) Devil May Cry bei visas anime gaunasi kaip koks detektyvas - niūrus, gan ramus. Norėtusi, jog viskas būtų taip, kaip DMC 3 - daugiau skerdynių, veiksmo, smagių frazių ir Dantes optimistiškumo.

 

Tai tiek. Labai norėčiau sumesti DMC4 ant PS3.

jei patiko DMC3,siulau ismeginti Onimusha 2,3 ,man asmeniskai patiko labiau uz DMC3, geriau padarytos kovos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kad rokas tik pirmam kambary groja..Paskui kazkur dark wave techno tolimesniuose kambariuose..Saip zaidimas labai patiko ipac suzavejo tas klounas :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pats zaidimas sawo istorija tikrai itraukentis, bet labai durnas waldimas ypac kameru man jis patiko nors daejau tik iki trigalvio suns ir jo njkaip nenugaledawau tik del kameru.Ir dar nlbai supratau tawe pradzioj papjauna o potu tu wel gywas ten praeity rodo ar ka nedaejo man :)

O seip zaidimas labai geras BloodRayne ir BloodRayne2 gal kiek ir kitox zaidimas negu DMC

Redagavo Gintarinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmm regis ydomus zaidimas ;) db teks isbandyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pagal visa storyline'a kuria dali as tureciau prima prazaist??? (girdejau kad pirma dalis nereiskia kad pirma storyline'o dalis)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant PS3.

 

Siūlyčiau jeigu pagal storyline'ą tai žaisti taip:

DMC3, DMC, DMC2.

 

Šeip DMC pirma dalis kiek girdėjau geriausia, bet neteko žaisti.. tik DMC3 ir DMC2 lošiau ;>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O DMC4 ant ps2 bus ar ant ps3?

DMC4 tik ant ps3... o DMC4 žaidimas visiškai nesužavi... sakoma, kad kūrėjams atsibodo kurti Dantes kietumą ir sukūrė kažkokį pašlemėką NERO (ne burning room ;)), nors sakoma, kad ne visos paslaptys dar atskleistos... Pirma- trečia dalys įdomesnės ir labiau užvedančios, nors DMC4 žymiai geresnė grafika. Tai tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bent žaidimas išlaikė savo geimplėjų, ne kaip kurie kiti ...kaip RE..

Na tai, aš tai nžn, man tai tas pats Dante ar Nero koks ten .. dar neaišku kas bus, bet kai žiūri video du vyrukai yra Dantės stilių pasigavę ..tai what the hell ..svarbu pasidraskyt :D

 

Ir P.S manau, kad jeigu tai tiesa, kad nebus Dantės, tai gal jie tyčia kitą charą kuria kad nenudergtų Dantės, juk jis kietas, toks jo įvaizdis.. bent gal nepamatysim kaip jis klūpčioja kažkam po kojų. (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.