Travokur

Kaip prisijungti prie XBOX Live?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.Susiduriau su tokia problema.Noriu per XBOXA ziureti filmus, bet kai idedu diska man raso kad reikia parsiusti kodekus kad galeciau ziureti filmus ir reikia prisijungti prie XBOX Live.O kaip prie juo prisijungti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galėtų trumpai paaiškinti, kaip aktyvuoti LIVE ? I rkaip susimokėti tą mokestį, nes bandant aktyvuoti mano visa kortelės nr netinka. Gal galima kažkaip per paypal susimokėti, gauti gal būt kažkokį kodą ir jį įvedus aktyvuoti live kuriam laikui? Paaiškinkit naujokui, jei nesunku,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galėtų trumpai paaiškinti, kaip aktyvuoti LIVE ? I rkaip susimokėti tą mokestį, nes bandant aktyvuoti mano visa kortelės nr netinka. Gal galima kažkaip per paypal susimokėti, gauti gal būt kažkokį kodą ir jį įvedus aktyvuoti live kuriam laikui? Paaiškinkit naujokui, jei nesunku,

o tu kuri nauja acc? ar tiesiog nori pratest golda esamam acc?

Jei kuri nauja tai tau nereikia vest ten jokiu saskaitu numeriu,nes 1 men duoda live golda nemokamai,o paskui buna live silver neribotai.

Redagavo Marcello

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane naujas xbox new slim ar kaip ten jis, kol buvau airijoj pasijungdavau per wifi bet kazko neuzregistruodavo, o db lietuvoj ikisus interneto kabeli prisijungia prie networko bet prie xbox live ne ir nesuprantu kodel

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu xboxui interneto ip suvedei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man jungiantis prie live ismeta lentele kad kazka update konsole kaip supratau,tipo jei paspaudi cancel ismeta lauk,bet jei darysi tai tipo prisijungs,daryt ta update ar kazkoks banas laukia manes:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas tave gal senas dashboard, tai updatink ,cia dar ne tas update po kurio isbanins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.