grazhve

streikuoja xbox1

Rekomenduojami pranešimai

Pozymis pradeda laginti zaidimas arba ismeta lentele kad tipo diskas pazeistas ar purvinas ( o taip nera ), tada ijungus per nauja ismeta ta lentele juodas fonas, zalios raides, po kiek laiko vel jis isijungia viskas normaliai, bet pazaidus koki 30 min vel tas pats ir dega raudona ir zalia spalva pakaitomis, kame problema ? xboxas buvo su hardu, ejo nelegalus zaidimai :thumbsup4: su hardu viskas tvarkoj.

http://www.xbox-scene.com/articles/leds.php

kiek supratau kaltas chipas cia bus ? ka geriau daryti detis harda ar keisti chipa ?

tik tiek kad pas mane dar hdd uzsibootina, tik ne is pirmo reikia keliu kartu.

Redagavo grazhve

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tavo xbxoas skleidzia tokius pat garsus kaip sitame video, tai greiciau eeproma nusidumpink, issisaugok hdd key. Hardui mirtis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tavo xbxoas skleidzia tokius pat garsus kaip sitame video, tai greiciau eeproma nusidumpink, issisaugok hdd key. Hardui mirtis.

nu ne tokiu garsu neskleidzia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vistiek hdd mirsta :)

jo vakar dar hdd isijungdavo, snd jau nebe, o iseitu pasikesit hdd, ar reikia ir hdd ir modchipa keist ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tavo xbxoas skleidzia tokius pat garsus kaip sitame video, tai greiciau eeproma nusidumpink, issisaugok hdd key. Hardui mirtis.

NoScript, mano mobo mire, galima pakeist tik ja viena? ar butina kartu su hdd keist? turiu chipa(gal su juo nereiks hdd pririsinet?), ar vistiek poto teks nuskaityt eeprom ir pririst sena hdd prie mobo? aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, kaip su chipu, bet man lengiviau atrodo softmodinti, po tsopa perrasyti ir patikimiau, motina reiktu keisti kartu su hdd, bet imanoma hdd priristi prie motinos, nuskaitai eeproma, ir perrasai hdd koda, savaji turiu uzlauzes, tai teks eeproma skaityti, (pora diodu ir per com porta nusliauzia), sunkiau tik hdd perrakinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka man daryti ?

Ta pati ka ir man :D tik tavo atveju hdd mire, taip iseina teks skaityt eeprom ir pririst kita hdd.

 

eeprom galima nuskaityt, be hdd(ar isijungs boxas be jo?) dabar mastau ka geriau daryt, ar pirkt mobo su hdd iskart ar be, nes poto vistiek keisiu ji kitu. Tik nezinau, nusipirkes mobo ar galesiu prie jos kita hdd pririst be didesniu problemu.

 

Kaip pasidaryt ir nuskaityt eeprom? -->http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/357863

Redagavo PunT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eeproma nuskaityti sunku nebus, bet hdd, sukurti fatx particjas, uzrakinti tinkamu raktu pries tai irasius softa, cia bus ka veikti :), jei dar orignalas hdd, tai jei neklystu teks rakta nulauzti kartu su informcija tik perrasius fdirmware hardui, savajam hdd radau buda, , cia eeepromui nuskaityti, nezinau ar 1.6 versijai tiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na originalaus hdd nebedesiu(ner prasmes) turiu atliekama 80gb ide hdd tai ji ir bandysiu montuot i boxa. Tik pirma reik mobo nusipirkt(pirksiu be hdd(manau kad klaidos nedarau)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik nepirk 1.6 ar 1.6b su jais daugiau problemu, nulauzinejant.

Pas mane butent ir yra 1.6b, kiek zinau nuo jos maitinimas kitoms netinka :) nebent kaip nors perdaryt eitu :) na nesvarbu, vistiek cipa lituosiu i nauja mobo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane butent ir yra 1.6b, kiek zinau nuo jos maitinimas kitoms netinka :doh: nebent kaip nors perdaryt eitu :D na nesvarbu, vistiek cipa lituosiu i nauja mobo.

 

Pirk koki nori-jaigu softmod darisi tai venodai kokia versija.Tik su mod-cipu kartais problemu buna.

Jaigu ka rashik alvinaslt@yahoo.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.