creative348

Parkour

Rekomenduojami pranešimai

Tikrai nereikia butu ziauriai uzsikacialinusiam. As pats esu megines,mane toks mazo ugio zmogus moke. Reikia but greitam,mazam ir vikriam.

Ir zinoma noro per viena diena nereikia visko noret ismokt.

Temos autoriau-jei tau patinka parkour'as tai ir pats pamegink,susirask savo mieste zmoniu kurio tai daro ir mokynkis is ju ;]

Redagavo taliz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad ieškau tik nelabai, ką randu :).Šiaip Kaune esu mates parkourinančių žmonių nu tik ne taip gerai kaip per youtube rodo bet taip pusevelnio padaro back, front flipų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu maisai jau Parkoura su trickingu , nes jei tik vartaliojasi jie ten ant zolytes darydami front flipus ir tt tai trickina . Parkouras yra visai kitas dalykas, siulyciau pasideomet ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parkoure jokiu flipu nera, nemaisykit freerun ir trickingo.Siaip uzsikacialinusiam but nereikia, pas siuo dalyku uzsijiminejau, poto siektiek pabodo ir pradejau trickinga kuris man labai tiko :) O manau kur kaune matei tuos zmones tai tikriausiai jie trickeriai :) Nes kaune ju nemazai yra :).

(Freerun)

Kaunieciai trickeriai :) Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pradžiai tai nereikia but užsikačialinusiam, su laiku viskas ateis, jeigu rimtai užsiimsi ar tricking'u ar parkour'u ar Freerun'u :)

p.s tas Hario ir Mazho video gerulis :)

Redagavo Puodelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors wienas zinot kas yra parkouras?jaj nezinot wikipedijoj parasykit parkour ir wiskas parasyta,o gal kas zinot kur kaune yra parkouro mokykla?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abejoju, ar apskritai Lietuvoje yra parkour mokykla... Gimnastikos salę, tai rasi, bet Parkour mokykla, tai abejoju.

Tavo mokykla yra tavo miestas, kliūtys įvairios ir draugų ratas, kuris tuo užsiima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.