dudeperfect

Maniakai
 • Content Count

  439
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Feedback

  100%

dudeperfect last won the day on August 6 2012

dudeperfect had the most liked content!

Community Reputation

134 Tikrai gera

6 Followers

About dudeperfect

 • Rank

 • Birthday 03/26/1995

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS4
 • PlayStation Network ID
  dampkringas

Recent Profile Visitors

4,316 profile views
 1. Time Left: 24 days and 2 hours

  • FOR SALE
  • USED

  Parduodu Xbox 360 pultą (su laidu). Pirktas ~2013. Naudotas nedaug, veikia ir prijungus prie laptopo

  20.00 EUR

 2. Smagu prisiminti. Pamenu visi šeštadienio rytai būdavo robotų kovos + nktv.
 3. Sveiki, playmanai, noriu pasinaudoti forumo narių sujudimu ir pristatyti savo naują projektą, kuriame užsiregistravę vartotojai galės ateinantį NBA sezoną spėti rungtynių rezultatus. Spėliojimas vyksta labai paprastai: galite spėti artimiausių rungtynių rezultatus įrašę kiek kuri komanda įmes. Pasibaigus dienai, sistema surenka visus spėjimus ir pagal nustatytas taisykles apskaičiuoja, kiek taškų vertas spėjimas. Keisti spėjimus galima iki rungtynių pradžios. Taip pat, iki visų žvaigždžių savaitgalio pradžios, galima spėti kas gaus NBA sezono apdovanojimus: MVP, MIP, ROY ir t.t Kiekvienas žaidėjas turi tris reitingus: šalies, žemyno ir globalų. Jie visi yra atnaujinami po kiekvienos dienos, kada vyko bent vienos NBA rungtynės. Taip pat kiekvienos dienos/savaitės/mėnesio pabaigoje, sistema apskaičiuoja kurie vartotojai per tą laikotarpį pasirodė geriausiai ir skiria jiems apdovanojimus. Kolkas apdovanojimai yra tik ženklelių pavidalu: rodomas medalis prie jūsų paskyros ir forumo pranešimų. Ateityje, jei bus daug žaidžiančių, bus galima galvoti ir apie realius prizus. Idėja kilo iš užsienio eurolygos forumų, kuriuose tam tikri nariai patys vesdavo panašaus tipo turnyrus, bet tie turnyrai stokodavo įdomumo, būdavo retai atnaujinamos lentelės ir nebuvo reitingų pagal šalis, žemynus ir pan. Puslapio adresas: https://nba.scoracles.com Video, kuriame parodyta, kaip vyksta spėliojimas: Norėčiau sulaukti jūsų nuomonės, ką reikėtų pakeisti pačiame puslapyje, gal kažkuo neįtinka žaidimo ar taškų skaičiavimo sistema. Taip pat norėčiau sulaukti nuomonių, ar šis pristatomasis tekstas buvo aiškus, ar supratote iš jo pagrindinę puslapio idėją. Šios pastabos man labai pravers toliau skelbiant apie žaidimą. Ateityje planuoju padaryti ir tokių lygų kaip NFL, MLB, EPL versijas. Su NBA versija noriu pamatyti, ar yra susidomėjusių ir žaidžiančių.
 4. Jo, ten tarp Options paaiškinta, bet pastebėjau, jog niekas jo nežiūri
 5. Sveiki, po ilgos pertraukos nusprendžiau parašyti čia postą iš neturėjimo kas veikti. Prieš porą metų su kursioku sukūrėme HTML5 žaidimą pabandymui. Jis piešė grafikas, aš programavau. Išbandyti žaidimą galite - http://betazaidimai.us.lt/ Bandėme rašyti įvairiems HTML5 žaidimų portalams, dėl siūlymų įsigyti žaidimą, bet atsakymai buvo, jog netinkama grafika. Nežinau, ar tai buvo tik pretekstas atmesti žaidimą, ar tiesa. Galėsite įvertinti Jūs. Tiesa, pavyko žaidimą įkelti į kongregate. http://www.kongregate.com/games/tokavaliauskas/veggie-dile Čia per du metus nesulaukėme didelio populiarumo. Jei kam įdomu, žaidimas buvo kurtas su Phaser.
 6. Apie išorę suprantu, o kaip su vidumi? Nėra kokių kabliukų, kurių nepatyrusi akis nepamatytų lengvai?
 7. Nėra oficialiame puslapyje dabar parduodamų 1+1 telefonų jau kurį laiką. Nesu tikras kada atsiras, galvoju pirkti iš skelbimų naudotą. Klausimas iškilo, į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį? Mano išmanusis labai senas, nesidomėjau per daug jais pastaruosius metus.
 8. Tikiuosi neredaguoji twentythirteen temos? Nes tada tai reikėtų daryti kuriant child temą. Nes dabar po atnaujinimo visi tavo pakeitimai dings.
 9. Tai tiesiog nusipirkus atrištą galima žaisti be diskų? Terminą tiesiog bendrą pasakykite šitam dalykui, susirasčiau pats informaciją
 10. Patarkite kokį TV imti, geriau kad būtų smart, įstrižainė >= 1 metras, paskirtis - filmai, tv, konsolė. Kaina nėra labai svarbi, bet būtų gerai įtilpti į 600 eurų
 11. Pridiskutuota iki nugriuvimo šita tema, bet dėl temų gausos sunku rasti visus atsakymus į dominančius klausimus, todėl viliuosi, jog kas nors galės pagelbėti. Domina PS3, galima suma - 100 eurų, todėl spėju reikės žiūrėti Fat modelio. Reikalas tas, jog atsilikau nuo konsolių, nesidomėjau gal 3-4 metus, tai gal kas padėsite atsakyti: 1) Ar su atrištu fat modeliu galima nemokamai ir saugiai naudotis PSN? 2) Kažką pamenu apie galimybę žaisti PS3 žaidimus iš usb laikmenos ar kažkas panašaus, kaip vadinasi šis dalykas, ar jis įmanomas atrišus PS ar reiktų dar kažką papildomai padaryti? 3) Ar Fat modeliams yra kokie gedimai, panašūs į RROD xbox'ams seniems?
 12. Čia tie, kurie sako, kad Amerika kalta dėl karų ir t.t tai visiška nesąmonė. Įsivaizduokit, jei Amerika nepadeda dabar Ukrainai, arba Nato nepadeda Baltijai. Rusijai užimti šias šalis kaip du pirštus apmyžti, išplės savo teritoriją, o paskui jau ateis JAV eilė. Tas pats buvo ir praeito šimtmečio pradžioje, kai sovietai plito po europą. Jei nekirsi per nagus, tai nesiliaus.
 13. Sveiki. Atnaujinom žaidimą. Galite išbandyti http://betazaidimai.us.lt Išsakykite dabartinę nuomonę.