IxtremeLT

nusprendziau dariti cache valyma

Rekomenduojami pranešimai

Sweiki nusprendziau dariti pirma karta case valyma (hdd) ir noriu paklausti ar nedinks mano seivai ar gamertagas , ar system updeitai ,ir dlc ? Nes is 60gb vietos tetelpa 48 ar kaskiek nesuprantu kur tek vietos dinkgo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki nusprendziau dariti pirma karta case valyma (hdd) ir noriu paklausti ar nedinks mano seivai ar gamertagas , ar system updeitai ,ir dlc ? Nes is 60gb vietos tetelpa 48 ar kaskiek nesuprantu kur tek vietos dinkgo :D

Nedaryk jokių valymų. Čia tas pats, kaip ir su hardais personaliniam kompiutery - jeigu 200Gb HDD, tai reali jo talpa yra 10% mažesnė. Kai aš turėjau x360 su 60Gb, tai tiek pat rodė. Nesijaudink. Čia viskas gerai. :D

Ir dar vieną patarimą duosiu - temoje nerašyk tokių dalykų, kaip "sveiki, noriu paklausti", nes vėliau sunku bus surasti žmonėms info, jeigu panašios ieškos. Ir t.t.... :)

Redagavo MadLinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki nusprendziau dariti pirma karta case valyma (hdd) ir noriu paklausti ar nedinks mano seivai ar gamertagas , ar system updeitai ,ir dlc ? Nes is 60gb vietos tetelpa 48 ar kaskiek nesuprantu kur tek vietos dinkgo :D

jei tu apie "cache" valyma - tj gali daryt

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tu apie "cashe" valyma - tj gali daryt

Kalbu apie ta kur ira yautubeje ten surenki aukstin zemyn ta koda ir tipo pravalo kaska .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbu apie ta kur ira yautubeje ten surenki aukstin zemyn ta koda ir tipo pravalo kaska .

numesk linka youtubes, paziuresim kas ten. jei koda konsoles reikia vest tj tikriausiai tu apie formata hardo, tj istrins viska.

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali daryt. pas manes tai pasirinkimas yra "clear system cashe" ir nereikia spaudinet kombinaciju.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali daryt. pas manes tai pasirinkimas yra "clear system cashe" ir nereikia spaudinet kombinaciju.

 

Tai kaip galiu daryti ? Nekas nedinks dlc ar kiti dalikai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip galiu daryti ? Nekas nedinks dlc ar kiti dalikai ?

gali daryt ta cache's valyma, niekas tau nedings, tai ne formatavimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norint atlaisvint vietos - nieko. padeda jeigu nori su draugeliais losti per system-link ir nesutampa zaidimu updates

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išvalius cache tau dings visų žaidimų update'ai (Ne DLC). Vietos nepadaugės, kadangi tie 10%, kaip minėjo (nors man atrodo, kad nuo visų XBOX 360 HDD nuima po 6,5-7GB vietos, o ne 10%), ir yra rezervuoti update'am, ir tau visalaik rodys, kad tiek yra užimta. O šeip tau gerai dar, pas mane iš 20 GB tik 13 GB galima naudoti :wacko:

Redagavo plastiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išvalius cache tau dings visų žaidimų update'ai (Ne DLC). Vietos nepadaugės, kadangi tie 10%, kaip minėjo (nors man atrodo, kad nuo visų XBOX 360 HDD nuima po 6,5-7GB vietos, o ne 10%), ir yra rezervuoti update'am, ir tau visalaik rodys, kad tiek yra užimta. O šeip tau gerai dar, pas mane iš 20 GB tik 13 GB galima naudoti :mellow:

Na tai griebk http://www.dealextreme.com/details.dx/sku....n%20full%20view

Kiek čia droši tą DVDROM'ą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.