mockus

"Video partition doesnt found..."

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, iskilo viena problema kai tikrinu zaidimu relyzus su abgx360. Pacioje apacioje raso stealh passed... Bet truputuka auksciau geltonomis raidemis raso: "Video partition doesnt found..." Splitvid, autofix viskas gerai ir paciame gale raso kad stealh passed bet nezinau ar man galima saugiai zaisti xbl ??

Redagavo mockus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar yra tokia problema kad abgx360 neatpažysta 5 ir 6 wave. Parsisiūsk modą kurį prisegiau apačioje ir tada tau rodys ar tai 5 wave ar 6 wave ir viskas praeis. Kilo keli gandai jog tie kurie naudoja šį modą gaus baną ir nebegalės prisijungti prie abgx360 duombazės (TAI TIK GANDAI), taigi naudokit arba ne, kaip norit. Aš naudoju ir kolkas visus .iso sutvarko gerai, žaiždiu LIVE ir nieko baisaus dar neatsitiko.

abgx360_v1.0.2_MOD.rar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dabar yra tokia problema kad abgx360 neatpažysta 5 ir 6 wave. Parsisiūsk modą kurį prisegiau apačioje ir tada tau rodys ar tai 5 wave ar 6 wave ir viskas praeis. Kilo keli gandai jog tie kurie naudoja šį modą gaus baną ir nebegalės prisijungti prie abgx360 duombazės (TAI TIK GANDAI), taigi naudokit arba ne, kaip norit. Aš naudoju ir kolkas visus .iso sutvarko gerai, žaiždiu LIVE ir nieko baisaus dar neatsitiko.

Sita tikrai turetu pamineti prie abgx gido nes manau yra daug nauju zmoniu kurie dar nezino sito metodo

Aciu uz nuostabu failiuka dabar nors rami galva matant zalia teksta (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi palengvejo :D seip jo isirasiau Army of two: the 40th day (priestai patikrinau) isirasiau ir zaidziau dar sende livei bano negavau :) p.s. pasmane ixtreme LT 1.1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.