Rest

Cs: "bac" peilis į krutinę. Kas ten?

Rekomenduojami pranešimai

Prieš atlikdamas veiksmą visada pagalvok kuo tau tai gali baigtis vėliau :D

 

Įsivaizduokit save žaidžiantį CS (Knife fight). Puikiai sekasi lošti, pjaustyti visus iš eilės (kitaip sakant eilinis stab‘inimas). Po game‘o praėjo nemažas tarpas apie puse metų (6 mėn). Skambutis į duris atidarot „bac“ jums į krutinę peilis: kas, už ką ? O gi čia tas pats nevykėlis iš Cs kuri tu už`stab`inai prieš 6 mėn. :P manai tai neįmanoma ? Paskaityk žemiau.

 

(http://www.kotaku.com.au/2010/05/man-spends-six-months-plotting-murder-of-counter-strike-rival/)

 

Man Spends Six Months Plotting Murder Of Counter-Strike Rival

 

A Counter-Strike player in France has spent six months plotting a revenge attack against a player who beat him in an in-game knife fight. His eventual revenge was not in-game.

 

20 year-old Julien Barreaux, from Cambrai, had his Counter-Strike character “knifed” in a game late last year against another man, known only as “Mikhael”. Enraged at this blight against his talents, Barreaux spent six months tracking him down in the real world.

 

When he eventually found the victim, Barreaux knocked on the guy’s front door, then “plunged a kitchen knife into his chest” when Mikhael opened it to greet him. He missed his heart by an inch.

 

A local police officer told the courts “Barreaux was arrested within the hour and told us he had wanted to see his rival wiped out for killing off his character.”

 

The judge, who locked him up for two years on a charge of causing grievous bodily harm, says of Barreaux, “You are a menace to society. I am frankly terrified of the disproportionate reaction you could have if someone looked at you the wrong way in the street.”

Redagavo Rest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toki ilgam uzdaryt reikia.. Cia jau visiska priklausomybe zmogeliui issivysciusi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

then “plunged a kitchen knife into his chest” when Mikhael opened it to greet him. He missed his heart by an inch.

fails in-game, fails in-life.

 

dar viena zaideju ziaurumo istorija..... *sight*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nu ir aš pažaidžiu Cs kai nebūna ką veikti, kai kurie sako "Debi** gausi tu man kitą kartą" ar kažką panašaus. Bet dabar net baugu pasidarė jungti Cs.... Jaučiu čia reikėjo gimti prie PC kad šitaip pasielgti....

 

P.S. Štai kodėl internete nereikia atskleisti jokių savo kontaktinių duomenų. :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.