SieroSenolis

PC problemos. Pastoviai uzstringa

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu problema su PC jis pastoviai uzstringa. Taiksciausi su sia proble jau metus :D Uztringa betkur, kraunantis windowsams, desktope, narsykleje, 3d max'e ir visur kur netyngi. Esu beveik uztrikrintas kad tai hardwarine problema nes isirasiau linux mint - niekas nepasikeite.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar ausintuvai gerai veikia? Nes galetu buti kad perkaista ir automatiskai issijungia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu problema su PC jis pastoviai uzstringa. Taiksciausi su sia proble jau metus ;) Uztringa betkur, kraunantis windowsams, desktope, narsykleje, 3d max'e ir visur kur netyngi. Esu beveik uztrikrintas kad tai hardwarine problema nes isirasiau linux mint - niekas nepasikeite.

Siulyciau laikinai (jei yra galimybe) isideti kita, galingesni ir rimtesni maitinimo shaltini, PSU. Jei beda dings - kaltas maitinmo shaltinis.

Jei tokios galimybes nera, tai bent atsidares deze paziurek ar ant motinines plokshtes nera ishsiputusiu elektrolitiniu kondensatoriu. Jei yra kazkas panashaus kaip foto apacioje - kaip minimum reiktu keisti juos ir kartu rekomenduociau visgi vistiek ir PSU pasikeist. Bet kondus keistu BUTINA!

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maitinimo blogas ne uzstrigdintu o isjungtu pc . Jeigu pastringa is niekur nieko ir niekas nebejuda ir tt, tai arba procikas arba vaizdo korta perkaista . Stebek temperaturas kas labai sparciai kaista tai ta ausink :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maitinimo blogas ne uzstrigdintu o isjungtu pc . Jeigu pastringa is niekur nieko ir niekas nebejuda ir tt, tai arba procikas arba vaizdo korta perkaista . Stebek temperaturas kas labai sparciai kaista tai ta ausink :unsure:

Kaip tik man kai gpu perkaitinedavo pc persikraudavo (tada papildoma vintiaka idejau ir susitvarke). O kai ant senuko pc vis uzfreezindavo tai buvo PSU problema, kazkas su rail'ais man atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurejau temp su ausinimu viskas ok

 

Jau esu girdejes ta prikola su kondikais, visi normalus

 

Bandysiu pasiskolint is kurnors gpu ir isimest, jauciu kad tai gpu problema, siandien losiant battlefield heroes uzstrigo tai daug spalvu ant ekrano atsirado

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu problema su PC jis pastoviai uzstringa. Taiksciausi su sia proble jau metus :) Uztringa betkur, kraunantis windowsams, desktope, narsykleje, 3d max'e ir visur kur netyngi. Esu beveik uztrikrintas kad tai hardwarine problema nes isirasiau linux mint - niekas nepasikeite.

Man buvo lygiai tokia pati problema taikiausi irgi panasiai bet viena diena igryso ir nuejau pas meistrus po savaites skambina pranese tokias naujienas kad del maitinblokio uzstringa pc, nes jis neaprupina pc reikiama elektros energija teko pakeisti nauja ir pc dabar dirba kaip ledinis. Aisku gali butu ir procesoriaus ar pacios motinines problemos siuo atveju geriause butu je ituri pakeisti dalis ir ziureti su kuria viekia stabiliai arba kreiptis pas meistrus, tai va tiek is mano patirties :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo lygiai tokia pati problema taikiausi irgi panasiai bet viena diena igryso ir nuejau pas meistrus po savaites skambina pranese tokias naujienas kad del maitinblokio uzstringa pc, nes jis neaprupina pc reikiama elektros energija teko pakeisti nauja ir pc dabar dirba kaip ledinis. Aisku gali butu ir procesoriaus ar pacios motinines problemos siuo atveju geriause butu je ituri pakeisti dalis ir ziureti su kuria viekia stabiliai arba kreiptis pas meistrus, tai va tiek is mano patirties :)

Man tapati beda. Bet tai kazkaip nelogiska anksciau buvo viskas ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tapati beda. Bet tai kazkaip nelogiska anksciau buvo viskas ok

O kas tau nelogishka? Galvoji, kad kai pasensi irgi i ketvirta aukshta ishoksi taip pat lengvai kaip, kad jaunas ir durnas budamas?

Viskas sensta ir devisi, uzsinesha siukshlem, del vibraciju suprasteja kontaktai (ypac kur beshvine technologija naudota). Dziusta kondai tiek motinoj, tiek ir PSU. Tai jei pakeite i nauja PSU - isprende dali problemos (motinoj tikiu, kad ir liko problema), bet kompas nors atsigavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.