Ninja_Deer

Tiesiog pora klaysimų

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, neseniai besirausdamas po stalčius atkasiau savo PSP (modelis 1004). Jis ten pragulėjo jau beveik 2 metus :unsure: , tai užsimaniau vėl pažaisti su šituo aparatu. Pažiūrėjau gamespote, dabar ant psp yra tiek visokiausių žaidimų, bet mano psp versija tik 3.71 M33. Tai va man įdomu kokia dabar yra naujausia psp versija, kurią dar būtų galima suinstaliuoti į šitą seną psp ir žaist parsipumpuotus žaidimus ?

Ir dar, mano memory card yra tik 2GB vietos, ar į tokią tilps pvz koks nors GTA: Chinatown wars ? ar jau būtų pats laikas nusipirkti naują memory card ?

 

Iš anksto ačiū už atsakymus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, neseniai besirausdamas po stalčius atkasiau savo PSP (modelis 1004). Jis ten pragulėjo jau beveik 2 metus :unsure: , tai užsimaniau vėl pažaisti su šituo aparatu. Pažiūrėjau gamespote, dabar ant psp yra tiek visokiausių žaidimų, bet mano psp versija tik 3.71 M33. Tai va man įdomu kokia dabar yra naujausia psp versija, kurią dar būtų galima suinstaliuoti į šitą seną psp ir žaist parsipumpuotus žaidimus ?

Ir dar, mano memory card yra tik 2GB vietos, ar į tokią tilps pvz koks nors GTA: Chinatown wars ? ar jau būtų pats laikas nusipirkti naują memory card ?

 

Iš anksto ačiū už atsakymus ;)

Naujausia versija būtų 5.50 Gen-D3 Final, GTA: Chinatown Wars į tokią kortelę tilps, bet būtų neblogai įsigyti didesnės talpos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o reikia kokia nors eilės tvarka kelti tas versijas ar galiu iš karto parsisiust ta 5.50 ir užsiupdatint ?

Į Gen-D3 final galėsi iš karto updatint

EDIT: nedarašiau kad iš 5.00 m33-6

Redagavo nexpro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į Gen-D3 final galėsi iš karto updatint

Iskarto gal zmogui psp suvarit nori?reikia 4.00 tada 5.00 tada 5.50gen-d2 ir tik tada 5.50gen-d3 ir tik su pandora gali pasidarit kad zaist galetum

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.