Vietalis

psp kimba ir tampa neveiksnus

Rekomenduojami pranešimai

Padėkit man prašau. Susidūriau su keblia problema.

Mano psp baigia mane užknist. Žodžiu :1) Kai spaudžiu HOME norėdamas išeiti iš žaidimo , išmeta lentelę su YES ir NO ir aš negaliu judinti kad nuvesti ant YES. 2) Tai kad paspaudus SELECT ir iššokus tai lentelei visas psp kimba ir tampa neveiksnus.

Gal kas buvote su tuo susidūrę, padėkit kas galit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok, nelabai ka padesi. Pas mane irgi yra panasiu problemu (narsant nete jei uzmigdau psp ir paskui ji vel ijungiu, jis pakimba :) ), tai man atrodo cia greiciausiai gali buti firmware problemos. O seip ziurekis, gal koki plugina negera pajunges esi, pamegink visus isjungti ir tada jungti po viena ir ziureti, ar dar kimba, ar ne :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ta pati problema! tik dar blogiau , dabar buvau ilgai neijunges, tai kai isijungia ir reikia laika nustatyt niekas nesivaldo, bet! kai R mygtuka paspaudi pries uzsikraunant visas meniu tas veikia... kazkokia pieva ..

 

radau, kai ijungi laikai R, pasirenki config, ir ant use VshMenu padarai disable, ir tada viskas normaliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.