Venox2008

[Wii] Marble saga: Kororinpa

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Kiti pavadinimai: Marbles! Balance Challenge/Kororinpa 2

 

Leidėjas: Konami

kūrėjas: Hudson Soft

Žanras: Puzzle Action

Žaidėjų skaičius: 1-4

Išleidimo data:

Amerika: Kovo 17, 2009

Japonija: Rugpjūčio 6, 2009 (per mano gimtadienį) :)

Europa: Gegužės, 2009

 

Šis žaidimas - tai labai underrated (nepakankamai įvertintas) šedevras. Ne per daugiausiai žmonių žino apie šį žaidimą (čia jo antra dalis yra ir pirmoji Kororinpa ant wii). Žaidimas yra labai įtraukiantis, bet tuo pačiu ir nelengas, žaidime teks valdyti kamuoliuką (tfu, ne kamuoliuką, o pačią lentą ant kurios pats kamuoliukas ir stovi :)). Pultelį reikia laikyti šonu arba tiesiai (priklauso kaip nusistatysite, man asmeniškai patogiau šonu) ir pagal jūsų judesius kamuoliukas riedės pagal norimą kryptį. Žaidime lauks nemažai iššūkių bei papildomų niekučių, kuriuos galėsite atrakinti žaidimo metu - tai nauji kamuoliukai (kiekvienas su savo savybėmis), nauji lygiai ir t.t. beje žaidime galima kurti ir savo lygius :) Žaidimas tiek vizualiai, tiek visaip kitaip yra tikrai puikus..

 

Žaidimą patariu loginių žaidimų megėjams ir tiems, kurie nori kažko išskirtinio.

 

Mano vertinimas:

 

grafika: 8,5/10

žaidžiamumas: 8/10

 

p.s jei patiko išbandykite ir pirmąją dalį Kororinpa ant wii :) žaidimas primena Ballance (PC), net nezinau kuris geresnis :) abu verti dėmesio...

 

 

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

Parašykite savo nuomonę apie šį žaidimą, ar patiko, sudomino ar žadate (jei neturite jį įsigyti) bei ar jį žaidžiate :)

Redagavo Venox2008

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.