Venox2008

[Wii] Punch - out!

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Žanras: Sportas (arkadinis boksas)

Kūrėjas: Nintendo IRD, Next Level Games

Leidėjas: Nintendo

Išleidimo data:

Amerika 05/18/09 Nintendo,

Japonija 07/23/09 Nintendo,

Europa 05/22/09 Nintendo.

 

Žaidimas Punch - out! yra NES klasikos atgaivinimas. Pirmoji dalis buvo išleista 1984 metai (NES versija 1987) ir tapo labai pasisekusiu žaidimu, nors po to išėjusi SNES versijai nepavyko protraukti tiek dėmesio nei pirmajai (man asmeniškai ji irgi nelabai).

 

Žaidimo tikslas (single player) nugalėti visus priešus randant jų silpnąsias vietas, beje žaidime negalima aklai pulti - nes tai gali lemti jūsų pralaimėjimą. Priešininkas prieš darant tam tikrą jam būdingą smūgį jus "informuos" sušaukdamas ar dar ką nors padarydamas, reikės geros reakcijos, kad apsisaugotumėt ir tada kai jau išsisuksite nuo jo smūgio - metas kontraatakuoti ;)

 

Ši naujoji versija išlaikė senosios versijos NES savybes, bei pridėjo naujų: viena iš jų - titulo gynimas. Jei nugalėsite visus priešus, atsirakins šis rėžimas, jame teks vėl nugalėti visus priešus, bet šį kartą jie pasimokė iš savo klaidų ir teks atrasti kitus būdus juos nugalėti, o patikėkit tai tkrai nebus lengva (man pačiam beliko 2 ar trys kovos, tai iki šiol keikiuos, bet vistiek ima azartas, tai teks dabaigti, nes nesinori tokio puikaus žaidimo numesti į šalį, patikėkit).. Beje žaidime galima eiti arcade rėžimą, kuriame yra achievement'ai...beje žaidime laukia dar vienas siurprizas, kurio nenoriu išduoti, jei pereisite ir titulo gynimą, jums kai kas atsirakins arcade rėžime (manau Nintendo fanai liks patenkinti) ;)

 

Grafika: žaidimo grafika yra nuostabi - puikus Cell Shading'as, kuris niekada nesensta, puiki animacija ir t.t

 

Žaidžiamumas: šiaip šis žaidimas yra labiau single-playerinis, bet galima pasimušti ir multiplayer.

 

Baigiamasis žodis: Kalbant apie patį žaidimą, aš nesu bokso fanas ir niekada juo nebūsiu, nes man ne prie širdies sporto žaidimai, bet šitas yra tikrų tikriausia išimtis. Žaidimą patariu bet kam, kas mėgsta smagius žaidimus, jis tikrai sugeba stipriai įtraukti, tik tereikia trupučio valios "atkalti" techniką prieš kiekvieną priešininka, bet kai tai padarysite, jau niekas jūsų nebesulaikys. ;)

 

Mano vertinimas:

 

Grafika: 9/10

Žaidžiamumas: 9/10

 

p.s pamėginkite ir NES bei SNES versijas jei patiko..

 

traileris prastos kokybės, žaidimas atrodo žymiai gražiau..

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo Venox2008

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbiausia, kad žaidėjas pastebėtų apie ką žaidimas ir juo susidomėtų arba ne ;) šiaip stengiuos ne kiek apžvalgas rašyti, o parodyti geriausius (arba maziau zinomus) konsolės žaidimus, nes ne kiekvienas žino kokių gerų yra ;)

 

..beje dekui ;)

Redagavo Venox2008

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.